A DJS Ügyvédi Iroda

ügyvédjelöltet keres

Ügyvédjelölti állásajánlat

DJS Ügyvédi Iroda

A polgári-, gazdasági-, ingatlan- és munkajogi területen tevékenykedő DJS Ügyvédi Iroda ügyvédjelöltet keres. A kiváló elhelyezkedésű, belvárosi iroda versenyképes fizetéssel várja új munkatársát, akár azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • peres és nemperes eljárásokban való közreműködés, peres képviselet ellátása
  • okiratok, szerződések szerkesztése
  • jogi szakvélemények készítése
  • kapcsolattartás ügyfelekkel

Elvárások:

  • precíz, önálló munkavégzés
  • ügyvédi irodában szerzett tapasztalat
  • ügyvédi hivatás iránti érdeklődés
  • határozott fellépés
  • jó kommunikációs készség
  • angol nyelvtudás

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • felsőfokú angol nyelvtudás
  • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • kiváló munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • változatos, számos jogterületet érintő munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület (Cím: 1054 Budapest, Széchenyi u. 1/D. A lh. IV. em. 56.)

Munkaidő: főállás

Fizetés: megegyezés szerint

Kapcsolattartó: Dr. Deák-Bajzek Zita

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajz feltöltése az alábbi jelentkezési felületen

Határidő: 2017-10-10

Jelentkezési felület

Ez egy állásajánlat volt. A Karrieroldalunk októberi indulásáig még több hasonlóval is találkozhatsz majd. Jelentkezésed már most is el fog jutni az ügyvédi irodához, kért adataidat emailben továbbítjuk nekik. Ha nem szeretnél lemaradni további állásajánlatainkról sem, akkor kövess minket a Facebookon, és regisztrálj Karrieroldalunkra!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Igazság a Big Data világában

Konferencia a Big Data hatásairól és szabályozásáról A jogi innováció egyik legizgalmasabb kérdése a Big Data. A magyar felsőoktatásban nem igazán lehet a témával találkozni, de a hazai tudományos szférában sem annyira felkapott téma, mint Nyugat-Európában vagy...

A 10 legfontosabb dolog, hogy munkát kapj a jogi egyetem után

Az egyik legnehezebb időszak az, amikor befejezik az egyetemet a hallgatók, és állást kell találniuk. Pár dologra érdemes odafigyelni ilyenkor.

Ügyvédjelölti álláshirdetés (Lakatos, Köves és Társai)

Ügyvédjelölti állásajánlat Lakatos, Köves és Társai Ügyvédi Iroda Ügyvédjelölti állásajánlat Lakatos, Köves és Társai Ügyvédi Iroda Az 1990-es évek eleje óta működő Lakatos, Köves és Társai Ügyvédi Iroda 42 fős jogászi létszámával egyike a legnagyobb és...

Hogyan védjem le az ötletemet?

Védjegyek és szabadalmak Van egy szuper innovatív ötleted, de nem szeretnéd, ha valaki egyből ellopná? Szabadalmat szeretnél létrehozni, de nincs arra pénzed, hogy minden lépést szakértővel végeztess el? Ha bármelyik kérdésre is igen a válaszod, akkor ott a helyed...

A jövő: az e-ügyvédi iroda

Vevő vagy az adóra? Látogass meg egy igazi galaktikus adótanácsadó nagyhatalmat, hogy megtudd, milyen az élet az adójogi elitcsapatban!

Ügyvédjelölti álláshirdetés (KPMG Legal Tóásó Law Firm)

A KPMG Legal Tóásó Law Firm keres fiatal, nemzetközi irodai tapasztalattal rendelkező ügyvédjelöltet csapatába.

Használati útmutató bírósági vitához

Biztosan elgondolkoztál már azon, hogyan építsd fel az érvelésed. A cikkben a Moot Court Board tagjai adnak trükkökket és tippeket a bírósági vitához.

Ügyvédjelölti álláshirdetés (Schönherr)

A startupokkal is foglalkozó, a közép-kelet-európai régióban meghatározó szerepet betöltő nemzetközi iroda új munkatársat keres.

Hogyan válasszak magamnak munkahelyet?

Nem tudod, milyen szempontok alapján válaszd ki a neked megfelelő munkahelyet?

Az ügyvédség művészete: tippek az első megjelenésre a bíróság előtt

Az ügy előkészítése, a jog és joggyakorlat ismerete fontos, de ez nem fedi le a teljes képet, amire a bíróság előtt szükséged van.