A DJS Ügyvédi Iroda

ügyvédjelöltet keres

Ügyvédjelölti állásajánlat

DJS Ügyvédi Iroda

A polgári-, gazdasági-, ingatlan- és munkajogi területen tevékenykedő DJS Ügyvédi Iroda ügyvédjelöltet keres. A kiváló elhelyezkedésű, belvárosi iroda versenyképes fizetéssel várja új munkatársát, akár azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • peres és nemperes eljárásokban való közreműködés, peres képviselet ellátása
  • okiratok, szerződések szerkesztése
  • jogi szakvélemények készítése
  • kapcsolattartás ügyfelekkel

Elvárások:

  • precíz, önálló munkavégzés
  • ügyvédi irodában szerzett tapasztalat
  • ügyvédi hivatás iránti érdeklődés
  • határozott fellépés
  • jó kommunikációs készség
  • angol nyelvtudás

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • felsőfokú angol nyelvtudás
  • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • kiváló munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • változatos, számos jogterületet érintő munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület (Cím: 1054 Budapest, Széchenyi u. 1/D. A lh. IV. em. 56.)

Munkaidő: főállás

Fizetés: megegyezés szerint

Kapcsolattartó: Dr. Deák-Bajzek Zita

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajz feltöltése az alábbi jelentkezési felületen

Határidő: 2017-10-10

Jelentkezési felület

Ez egy állásajánlat volt. A Karrieroldalunk októberi indulásáig még több hasonlóval is találkozhatsz majd. Jelentkezésed már most is el fog jutni az ügyvédi irodához, kért adataidat emailben továbbítjuk nekik. Ha nem szeretnél lemaradni további állásajánlatainkról sem, akkor kövess minket a Facebookon, és regisztrálj Karrieroldalunkra!

Karrierest az ELTE ÁJK-n

Gyakorló jogászok meséltek pályájukról.

Ügyvédjelölti álláshirdetés (Deloitte Legal)

A világ hetven országában több mint 1700 ügyvédet foglalkoztató Deloitte Legal budapesti csapatába keres fiatal és ambiciózus ügyvédjelöltet.

Hogyan tanuljunk jogot? 4 tanulási technika, amivel fejlesztheted a memóriád

A jogi diploma megszerzéséhez vezető úton hatalmas elméleti tudásanyagot kell elsajátítania a hallgatóknak: tudniuk kell memorizálni és felidézni jelentős mennyiségű jogszabályszöveget, esetjogot, fogalmakat és felsorolásokat. Ez pedig nem mindig megy olyan könnyen....

Ügyvédjelölti álláshirdetés (Schönherr)

A startupokkal is foglalkozó, a közép-kelet-európai régióban meghatározó szerepet betöltő nemzetközi iroda új munkatársat keres.

Ez a beszéd, testbeszéd – Öt tipp a sikeres bírósági fellépéshez

A testbeszéd sokszor fontosabb tényező lehet a bírósági fellépés értékelésekor, mint az ügyvéd által elmondott beszéd, előre megírt szöveg.

Túlélési tippek kezdő jogászoknak

A kezdő jogászok munkája sem egyszerű, ezért összegyűjtöttünk pár ötletet és tippet, hogy megkönnyítsük az első pár év átvészelését.

Ügyvédjelölti állásajánlat (VJT & Partners)

A VJT&Partners ügyvédjelöltet keres akár azonnali kezdéssel. A MOM Park szomszédságában lévő irodában angol nyelvű munkák és egy barátságos csapat vár.

A jövő jogásza

A jogi szolgáltatások ma ismert rendszere át fog alakulni, a technológia figyelemre méltó fejlődésének eredményeként. Vajon milyen lesz a jövő jogásza?

Munkakeresés a jogi egyetem után? Erre az öt dologra lesz szükséged

A munkaerőpiac elég sivárnak tűnhet az egyetemről megérkezve, azonban az igazi kérdés nem az, hogy fogsz-e munkát találni, hanem az, hogy hogyan.

Technológiai-jogi konferencia Budapesten

Előadások a fájlcserélés, a közösségi média és vezeték nélküli hálózatok jogászi szemmel is érdekes részleteiről, a Budapesti Ügyvédi Kamarában.

Tetszett a cikk?

Oszd meg az ismerőseiddel is!