Jalsovszky Ügyvédi Iroda

ügyvédjelöltet keres kereskedelmi jogi területre

Ügyvédjelölti állásajánlat

A gazdasági jog és pénzügyi jog területén működő, több mint tízéves múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő iroda keres új munkatársat. A Magyarországon adójog területén piacvezető, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező iroda célja, hogy a lehetséges megoldásokat a nemzetközi standardok és a helyi szokások együttes alkalmazásával találja meg.  Ezúttal kereskedelmi jogi csoportjukba keresnek pályakezdő vagy legfeljebb 1 éves tapasztalattal rendelkező új csapattagot.

Feladatok

  • a kereskedelmi jogi csoportban dolgozó ügyvédek munkájának segítése
  • jogi kutatómunka
  • külföldi tanácsadókkal való kapcsolattartás
  • tranzakciós dokumentumok elkészítésében való közreműködés

Elvárások

  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • pontos, precíz munkavégzés
  • igény a fejlődésre

Előnyt jelent

  • nemzetközi ügyvédi irodában szerzett tapasztalat
  • egyéb idegen nyelvek tárgyalási szintű ismerete

Amit kínálunk

  • modern, professzionális munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • önálló, változatos munkavégzés
  • közvetlen irodai légkör

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Munkaidő: főállás

Fizetés: megegyezés szerint

Jelentkezési határidő: 2017. november 15.

Ha megtetszett a fenti állásajánlat, jelentkezz az alul található form segítségével.

Jalsovszky az Arsboni Karrier Fesztiválon

Ismerd meg a piacvezető magyar adójogi irodát testközelből. Látogasd meg őket menő munkahelyükön, a Safary kereteiben!

Vagy keresd fel a standjukat az esti központi program alatt.

Jelentkezési felület

Ez egy állásajánlat volt. A Karrieroldalunk októberi indulásáig még több hasonlóval is találkozhatsz majd. Jelentkezésed már most is el fog jutni az ügyvédi irodához, kért adataidat emailben továbbítjuk nekik. Ha nem szeretnél lemaradni további állásajánlatainkról sem, akkor kövess minket a Facebookon, és regisztrálj Karrieroldalunkra!

Arsboni Karrier Fesztivál

Találkozzunk november 7 és 9 között a Közgardenben, ahol top kiállítókkal, izgi programokkal, és (tényleg) jófej jogászokkal várunk!

Tetszett a cikk?

Oszd meg az ismerőseiddel is!