Dr. Dombi Ügyvédi Iroda

ügyvédjelöltet keres akár azonnali kezdéssel

Ügyvédjelölti állásajánlat

Ügyvédi irodánk fiatal és az innováció mellett elkötelezett csapatába, hosszú távra, azonnali kezdéssel, legfeljebb egy éves szakmai tapasztalattal rendelkező ügyvédjelöltet keres.

Elvárások

  • to be solidary with the team members
  • legalább cum laude minősítésű jogi diploma
  • szakszerű és megbízható polgári-, társasági jogi és munkajogi ismeretek
  • önálló, precíz munkavégzés
  • terhelhetőség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • további idegennyelv-ismeret
  • szakmai tudományos tevékenység, külföldön folytatott tanulmányok

Feladatok

  • innovatív projektek komplex kérdéseinek jogi támogatása
  • szerződések véleményezése, jogi állásfoglalás előkészítése
  • okiratok szerkesztése
  • peres képviselet ellátása
  • ügyvédek munkájának segítése

Amit kínálunk

  • folyamatos szakmai fejlődés
  • igényes és modern irodaházi környezet
  • a munkavégzés egyaránt felöleli a feladatok önálló kezelését és a csapatmunkában való
    proaktív részvételt
  • hosszú távú együttműködés lehetősége

Munkavégzés helye: Budapest, DownTown IX Irodaház, Ipar utca 5.
Telefon: 06 1 786 1771

Jelentkezni – az elérhetőséget és fényképet is tartalmazó szakmai önéletrajz csatolásával – az alábbi formon keresztül lehet.

Jelentkezési felület

Ez egy állásajánlat volt. Jelentkezésed már most is el fog jutni az ügyvédi irodához, kért adataidat emailben továbbítjuk nekik. Ha nem szeretnél lemaradni további állásajánlatainkról sem, akkor kövess minket a Facebookon, és regisztrálj Karrieroldalunkra!

Arsboni Karrier Fesztivál

Találkozzunk november 7 és 9 között a Közgardenben, ahol top kiállítókkal, izgi programokkal, és (tényleg) jófej jogászokkal várunk!

Tetszett a cikk?

Oszd meg az ismerőseiddel is!