Lakatos, Köves és Társai Ügyvédi Iroda

ügyvédjelöltet keres

Ügyvédjelölti állásajánlat

Az 1990-es évek eleje óta működő Lakatos, Köves és Társai Ügyvédi Iroda 42 fős jogászi létszámával egyike a legnagyobb és legrégebben alapított ügyvédi irodáknak. Tevékenységük középpontjában Magyarország áll, így jól ismerjük a helyi környezetet. Most ügyvédjelöltet keresnek sikeres csapatukba.

Az ideális jelentkező:

  • jogi tanulmányait 2016 / 2017-ben fejezte be cum laude vagy summa cum laude minősítéssel
  • kiemelkedő angol nyelvtudással rendelkezik mind szóban, mind írásban, valamint jól ismeri az angol jogi terminológiát; német, orosz vagy más idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • képes a csoport tagjaival együttműködni
  • képes nagy nyomás alatt is teljesíteni
  • ambiciózus és motivált
  • nemzetközi tanulmányok, LLM vagy egyéb tudományos tevékenység előnyt jelent
  • szakmai tapasztalat nem szükséges

Amit kínálunk:

  • különféle jogterületeket felölelő 42 fős szakmai csapat
  • nemzetközi háttér és “know-how”
  • kiváló munkakörnyezet, barátságos légkör
  • helyi és nemzetközi tranzakciók széles skálája
  • továbbképzési lehetőségek
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

A fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajzokat az alábbi formon keresztül lehet feltölteni.

Jelentkezési felület

Ha szeretnél többet megtudni az LKT-ról, gyere el a Fesztiválunkra, ahol a programfüzetben is találkozhattok az iroda hirdetésével! Jelentkezésed emailben továbbítjuk az ügyvédi irodának. Ha nem szeretnél lemaradni további állásajánlatainkról sem, akkor kövess minket a Facebookon, és regisztrálj Karrieroldalunkra!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Ügyvédjelölti álláshirdetés (Schönherr)

A startupokkal is foglalkozó, a közép-kelet-európai régióban meghatározó szerepet betöltő nemzetközi iroda új munkatársat keres.

Tanulástechnikai tréningsorozat

Tanulástechnikai tréningsorozat Érezted már úgy, hogy a vizsgaidőszak végére nemcsak minden energiád, de az életkedved is eltűnt? Most kezdted az egyetemet, és még nem tudod, hogy hogyan tudsz ekkora anyagokat elsajátítani? A vizsgák előtt nem tudsz aludni, s annyira...

Ügyvédjelölti állásajánlat (VJT & Partners)

A VJT&Partners ügyvédjelöltet keres akár azonnali kezdéssel. A MOM Park szomszédságában lévő irodában angol nyelvű munkák és egy barátságos csapat vár.

Ügyvédjelölti álláshirdetés (Vámosi-Nagy Ernst & Young Ügyvédi Iroda)

Az “Év adótanácsadó cégének” választott EY gazdasági jog iránt érdeklődő ügyvédjelölteket keres. Csatlakozz ehhez a sikeres csapathoz!

Dolgozz egy európai nagyvárosban, a világ egyik vezető ügyvédi irodájánál

Idén is meghirdeti clerkship programját a Baker McKenzie Ambiciózus negyed- vagy ötödéves joghallgató, vagy frissen végzett jogász vagy? Szívesen dolgoznál külföldön, a világ egyik legnagyobb ügyvédi irodájánál? Egyedülálló szakmai tapasztalatra tennél szert, miközben...

Ügyvédjelölti álláshirdetés (Madarassy Ügyvédi Iroda)

Versenyképes fizetéssel keres kreatív, szakmailag elhivatott új munkatársat a Móricz Zsigmond körtérnél elhelyezkedő Madarassy Ügyvédi Iroda.

Tippek a pulpitusról: Ötletek fiatal ügyvédeknek, amiket érdemes megfogadni a bíróság előtt

Az újdonsült védőügyvéd számára nagy kihívást jelenthet az első bírósági tárgyalás. A következő cikkben két tapasztalt személy véleményét mutatjuk be.

A verseny, ami leginkább egy társasjátékhoz hasonlít – Lawyer for a Day 2017

A versenyen tapasztaltakról beszélgettünk a tavalyi győztes csapat tagjával, Varga Yvettel.

Hogyan fogja megváltoztatni a technológiai forradalom a jog világát?

A technológiai forradalom és innováció nem hagyta érintetlenül a jog területét sem. A jogtudománynak is megoldásokat kell találnia az új helyzetre.

A jövő: az e-ügyvédi iroda

Vevő vagy az adóra? Látogass meg egy igazi galaktikus adótanácsadó nagyhatalmat, hogy megtudd, milyen az élet az adójogi elitcsapatban!