Lakatos, Köves és Társai Ügyvédi Iroda

ügyvédjelöltet keres

Ügyvédjelölti állásajánlat

Az 1990-es évek eleje óta működő Lakatos, Köves és Társai Ügyvédi Iroda 42 fős jogászi létszámával egyike a legnagyobb és legrégebben alapított ügyvédi irodáknak. Tevékenységük középpontjában Magyarország áll, így jól ismerjük a helyi környezetet. Most ügyvédjelöltet keresnek sikeres csapatukba.

Az ideális jelentkező:

  • jogi tanulmányait 2016 / 2017-ben fejezte be cum laude vagy summa cum laude minősítéssel
  • kiemelkedő angol nyelvtudással rendelkezik mind szóban, mind írásban, valamint jól ismeri az angol jogi terminológiát; német, orosz vagy más idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • képes a csoport tagjaival együttműködni
  • képes nagy nyomás alatt is teljesíteni
  • ambiciózus és motivált
  • nemzetközi tanulmányok, LLM vagy egyéb tudományos tevékenység előnyt jelent
  • szakmai tapasztalat nem szükséges

Amit kínálunk:

  • különféle jogterületeket felölelő 42 fős szakmai csapat
  • nemzetközi háttér és “know-how”
  • kiváló munkakörnyezet, barátságos légkör
  • helyi és nemzetközi tranzakciók széles skálája
  • továbbképzési lehetőségek
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

A fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajzokat az alábbi formon keresztül lehet feltölteni.

Jelentkezési felület

Ha szeretnél többet megtudni az LKT-ról, gyere el a Fesztiválunkra, ahol a programfüzetben is találkozhattok az iroda hirdetésével! Jelentkezésed emailben továbbítjuk az ügyvédi irodának. Ha nem szeretnél lemaradni további állásajánlatainkról sem, akkor kövess minket a Facebookon, és regisztrálj Karrieroldalunkra!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Ez a beszéd, testbeszéd – Öt tipp a sikeres bírósági fellépéshez

A testbeszéd sokszor fontosabb tényező lehet a bírósági fellépés értékelésekor, mint az ügyvéd által elmondott beszéd, előre megírt szöveg.

Ügyvédjelölti álláshirdetés (Lakatos, Köves és Társai)

Ügyvédjelölti állásajánlat Lakatos, Köves és Társai Ügyvédi Iroda Ügyvédjelölti állásajánlat Lakatos, Köves és Társai Ügyvédi Iroda Az 1990-es évek eleje óta működő Lakatos, Köves és Társai Ügyvédi Iroda 42 fős jogászi létszámával egyike a legnagyobb és...

Közbeszerzési tanácsadói álláshirdetés (Csendes Consulting)

Közbeszerzési eljárások teljes körű lefolytatására és ellenőrzésére keres munkatársat a Csendes Consulting, belvárosi irodájába.

Ügyvédjelölti álláshirdetés (Madarassy Ügyvédi Iroda)

Versenyképes fizetéssel keres kreatív, szakmailag elhivatott új munkatársat a Móricz Zsigmond körtérnél elhelyezkedő Madarassy Ügyvédi Iroda.

Lawtech meetup január 31-én!

• § • Arsboni Lawtech meetup • § • 2018 január • • Teltház! • • Mi rímel a januárra? Hát a GDPR!   Mi az indiánneved? A facebookon tárolt adataidért cserébe megmondom! (Azután eladom őket annak, aki jó pénzt fizet érte.) A rólad tárolt adatokkal hatalmas cégek...

Használati útmutató bírósági vitához

Biztosan elgondolkoztál már azon, hogyan építsd fel az érvelésed. A cikkben a Moot Court Board tagjai adnak trükkökket és tippeket a bírósági vitához.

A nagy hal megeszi a kishalat, vagy inkább a gyorsabb falja fel a lassabbat?

A jogászság jövője Dr. Görgényi Orsolya szemével Jogász, ügyvéd, partner, ELTA nagykövet, üzleti tanácsadó, az AIJA első elnökasszonya a CEE régióból, legal tech enthusiast – és az Arsboni csütörtöki LawTech meetupjának egyik előadója. Bemutatjuk Görgényi Orsolyát....

Állásajánlat az Utcajogász csapatánál

Az Utcajogász pécsi csapata önkéntes jogászokat keres. Nem csak diplomásokat, hanem negyed- és ötödéves joghallgatókat is várnak.

A 10 legfontosabb dolog, hogy munkát kapj a jogi egyetem után

Az egyik legnehezebb időszak az, amikor befejezik az egyetemet a hallgatók, és állást kell találniuk. Pár dologra érdemes odafigyelni ilyenkor.

Túlélési tippek kezdő jogászoknak

A kezdő jogászok munkája sem egyszerű, ezért összegyűjtöttünk pár ötletet és tippet, hogy megkönnyítsük az első pár év átvészelését.