Izsó és Tóth Ügyvédi Iroda

ügyvédjelöltet keres

Ügyvédjelölti állásajánlat

A IX. kerületben működő, dinamikusan fejlődő, több profillal is rendelkező Irodánkba ügyvédjelöltet keresünk.

Irodánk több jogterületen is szolgáltat, munkánk során igyekszünk azonban – személyhez kötötten – egy-egy területre specializálódni, és e jogi szférában a lehető legmélyebb ismerteket megszerezni. Ezen elvünknek megfelelően, a gazdasági élet szereplőiként megjelenő társaságok jogi hátterének biztosítása, illetve támogatása adja feladataink egy hányadát, amíg megbízásaink másik részét olyan természetes személy Ügyfeleinktől kapjuk, akik a magánéletükhöz kapcsolódó ügyintézésük során veszik igénybe szolgáltatásainkat.

Jövőbeli kollégánk feladatai közé tartozik majd

  • az Irodán kívüli képviselet ellátása;
  • a hivatali ügyintézés;
  • beadványok szerkesztése;
  • eljárás bírósági peres és nemperes eljárásokban;
  • jogi állásfoglalások előkészítése;
  • jogszabálykutatás;
  • az Ügyfeleinkkel történő folyamatos kapcsolattartás.

Az ideális munkatárs nálunk

  • örömét leli az önálló, felelősségteljes munkavégzésben;
  • terhelhető;
  • elkötelezett az ügyvédi hivatásrend iránt;
  • felelősséget vállal a saját munkájáért;
  • ügyfélcentrikus gondolkodással bír;
  • lojális;
  • beszél angolul;
  • van gépjármű vezetési gyakorlata.

Irodánk modern, igényes munkahely, ahol kollégáink számára folyamatosan igyekszünk biztosítani a különféle jogterületeken irányadó gyakorlati tapasztalat és tudás − érdemi feladatok ellátása útján történő – megszerzését. Kollégáink tapasztalatot szerezhetnek mind az önálló feladatelvégzés, mind pedig a csapatban való együttműködés terén is.

Jelentkezni fizetési igényt tartalmazó fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az alul található formon keresztül lehetséges.

Jelentkezési felület

Ez egy állásajánlat volt. Jelentkezésed el fog jutni az ügyvédi irodához, kért adataidat emailben továbbítjuk nekik. Ha nem szeretnél lemaradni további állásajánlatainkról sem, akkor kövess minket a Facebookon, és regisztrálj Karrieroldalunkra!

Tetszett a cikk?

Oszd meg az ismerőseiddel is!