CHSH Dezső és Társai Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

Széles körű hazai és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező irodánk elsősorban gazdasági jog iránt érdeklődő, megbízható, talpraesett ügyvédjelöltet keres.

Munkavégzés helye

1011 Budapest, Fő utca 14-18.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol Német
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: pályakezdő
  • Diploma minősítése: legalább cum laude

További elvárások

Word Excel határozott fellépés jó kommunikációs képesség megbízhatóság önálló munkavégzés precizitás szakmai igényesség

Előnyök

kellemes/ barátságos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem nemzetközi szakmai háttér szakmai fejlődés lehetősége hosszú távú karrierlehetőség korlátlan kávéfogyasztás Irodai mentorálás laptop cafeteria BKK bérlet légkondi tréningek/ továbbképzések

Feladatok

  • cégalapítások, módosítások
  • jogszabálykövetés és kutatás
  • közreműködés peres eljárásokban
  • szerződések, okiratok szerkesztése
  • ügyvédek munkájának segítése

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1011 Budapest, Fő utca 14-18.
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2018/04/11

Amit mi tudunk kínálni

Amit még érdemes tudnod

Feladatok:

  • senior kollégák számára szakmai előkészítő munka végzése
  • beadványok, állásfoglalások előkészítése
  • szerződések készítése, véleményezése
  • peres képviselet
  • kapcsolattartás ügyfelekkel

Elvárás:

  • Legalább cum laude minősítésű jogi diploma
  • Tárgyalási szintű angol és német nyelvtudás (az interjú során teszteljük)
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Határozott fellépés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Gazdasági jog iránti érdeklődés
  • Megbízhatóság, szakmai elhivatottság

Előny:

  • Angol és német jogi szaknyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Érdemi, változatos ügyvédjelölti munka
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  • Budapest I. ker.

Munkaidő:

  • napi 8 óra

  • A fényképpel ellátott önéletrajzokat a bérigény megjelölésével várjuk a katalin.elias@chsh.hu címre vagy a jelentkezés gombra kattintva az Arsobni Karrieroldalán.
  • Ambiciózus pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Irodánkról további információ a www.chsh.com honlapon található.

Képek az irodáról