A Rátky és Társa Ügyvédi Iroda szerteágazó szakterületeken képviseli sokszínű ügyfélkörét. Változatos munkájukról most első kézből tájékozódhatsz!
Munkavégzés helye

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások
További elvárások

Feladatok

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1024 Budapest, Ady Endre u. 19/A
  • Szervező: Rátky és Társa Ügyvédi Iroda
  • Időpont: November 9., csütörtök 13.00-14.30
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2017-11-02

Amit mi tudunk kínálni

Miért érdemes ott lenned?

A safary során bepillantást nyerhetsz Irodánk működésébe.

Kiemelt szakterületeink közül célkeresztbe vesszük többek közt az energiajog, a közbeszerzési jog, valamint a bankjog területét is, az előadásokon túl felmerülő kérdéseidre is választ kaphatsz Kollégáinktól.

Akár joghallgató, akár pályakezdő, illetőleg már tapasztalatokkal rendelkező jogász vagy, amennyiben megtetszik Irodánk és szívesen csatlakoznál Csapatunkhoz, önéletrajzodat személyesen is leadhatod nálunk.

Reméljük, találkozunk csütörtökön!

Iroda rövid bemutatása

Több, mint 20 éves múlttal rendelkező Irodánk dinamikus és professzionális jogászokból álló erős csapatot fog össze, szaktudásunk a polgári és gazdasági jog valamennyi területére kiterjed.

Amellett, hogy hazai ügyfeleink számára is magas színvonalú jogi szolgáltatást nyújtunk, valamennyi Kollégánk tanult vagy dolgozott külföldön, így a Magyarországon működő külföldi ügyfélkör számára is minőségi és hatékony szakmai segítséget biztosítunk.

Előadók

Dr. Klinger Dóra - Köszöntő és az Iroda rövid bemutatása
Dr. Tóth Máté LL.M. – Energiajog
Dr. Perczel Zsófia LL.M. – Közbeszerzési jog
Dr. Magyari Ákos – Bankjog
Dr. Miskovics Mariann LL.M. – M&A