Sziklai & Andrejszki Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

Szakmai filozófiánkat tükrözi az iroda struktúrája és jogi profilja egyaránt. Irodánk a modern, professzionális üzleti gondolkodást ötvözi a hagyományőrző, tiszta jogi szemlélettel. Célunk Ügyfeleinknek olyan jogi megoldásokkal szolgálni, amelyekkel egyszerűbbé tudják tenni üzleti döntéseiket, munkájukat. Irodánk egyre bővülő ügyfélköre kiszolgálásához folyamatosan várja kollégák jelentkezését. Ha úgy gondolod, hogy a vállalati filozófiánk közel áll hozzád és irodánk profilja egybe vág érdeklődéseddel, akkor várjuk jelentkezésedet!

Adójog Fizetésképtelenség és szerkezetátalakítás Fúziók és felvásárlások Ingatlanjog Kereskedelmi jog Munkajog Polgári jog Polgári peres eljárások Szerződési jog Társasági jog Versenyjog

Munkavégzés helye

1052 Budapest, Petőfi Sándor u. 11.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Angol
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: 2 év, vagy annál több, de 3 évnél kevesebb

További elvárások

elhivatottság jó kommunikációs képesség jó problémamegoldó képesség megbízhatóság önálló munkavégzés precizitás szakmai igényesség ügyfélorientált szemlélet minimum kétéves ügyvédjelölti gyakorlat vagy legfeljebb hároméves ügyvédi tapasztalat angol nyelv legalább középfokú ismerete MS Office programok magabiztos használata business konform megjelenés

Jelentkezésnél előnyt jelent

adó- számviteli vagy pénzügyi területen szerzett képesítés/gyakorlat egyéb szakjogászi vagy gazdaságtudományi tanulmányok végzése felsőfokú angol nyelvtudás vagy egyéb világnyelv ismerete

Előnyök

dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem belvárosi iroda szakmai fejlődés lehetősége hosszú távú karrierlehetőség céges telefon laptop

Feladatok

  • cégalapítások, módosítások
  • eljárás bírósági és más hatósági ügyekben
  • ingatlan adásvételek előkészítése
  • jogi tanácsadás
  • közreműködés hatósági eljárásokban
  • közreműködés peres eljárásokban
  • projektek jogi támogatása
  • szerződések, okiratok szerkesztése
  • szerződéskötésben való közreműködés

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1052 Budapest, Petőfi Sándor u. 11.
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2018/01/31

Amit mi tudunk kínálni

Amit még érdemes tudnod

Képek az irodáról