Andrékó Kinstellar Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvéd

Corporate M&A csoportunkba keresünk szakvizsgázott ügyvédet a Kinstellar budapesti irodájába. A Kinstellar egy vezető független nemzetközi iroda Közép-Kelet-Európában, Törökországban és a közép-ázsiai régióban.

Szakterületek

Társasági jog Vállalati jog és compliance

Munkavégzés helye

1054 Budapest, Széchenyi Rakpart 3.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: 1 év, vagy annál kevesebb
  • Szakvizsga: Szükséges
  • Diploma minősítése: nem elsődleges szempont

További elvárások

Word Excel PowerPoint Jogtár csapatjátékos hozzáállás diszkréció elhivatottság felelősségtudat határozott fellépés jó kommunikációs képesség jó problémamegoldó képesség motiváltság önálló munkavégzés szakmai igényesség ügyfélorientált szemlélet

Előnyök

dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet béren kívüli juttatások versenyképes jövedelem belvárosi iroda neves ügyfelek nemzetközi szakmai háttér szakmai fejlődés lehetősége hosszú távú karrierlehetőség korlátlan kávéfogyasztás modern/ felszerelt iroda igényes munkakörnyezet tréningek/ továbbképzések csapatépítők

Feladatok

  • állandó ügyintézés és ügykövetés,
  • beadványok elkészítése, benyújtása
  • eljárás bírósági és más hatósági ügyekben
  • eljárások nyomonkövetése
  • jogi állásfoglalások készítése
  • jogi képviselet ellátása
  • jogi kockázatok azonosítása, kezelése
  • jogi szakvélemények készítése
  • jogi tanácsadás
  • külföldi ügyfelekkel kapcsolattartás
  • projektek jogi támogatása
  • szerződések, okiratok szerkesztése
  • ügyfelekkel kapcsolattartás
  • ügyféltárgyalásokon való részvétel
  • üzleti igények és jogi lehetőségek egyeztetése

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1054 Budapest, Széchenyi Rakpart 3.
  • Mikortól lehet kezdeni: 2018/04/16
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2018/04/04

Amit mi tudunk kínálni

A Kinstellar budapesti Corporate M&A csoportjába keresünk szakvizsgázott ügyvédet. Büszkék vagyunk rá, hogy csapatunknak a Kinstellar közel 20 éves magyarországi működése során mind az ügyfelek, mind a szakma elismerését sikerült kivívnia. A Legal 500 és a Chambers and Partners által is magas szinten jegyzett Corporate M&A csapatunkba keresünk olyan ügyvédet, aki

  • - már megszerezte szakvizsgáját
  • - kihívást lát abban, hogy összetett magyar és nemzetközi tranzakciókban ügyfélközpontú és üzleti szemléletű tanácsadást nyújtson
  • - releváns tapasztalatokat gyűjtött M&A tranzakciókban és projeketekben, lehetőleg egy nemzetközi, vagy vezető magyar ügyvédi irodában
  • - magas szinten használja az angol nyelvet mind szóban mind írásban
  • - motivált abban, hogy csapatunkkal együtt folyamatosan a legmagasabb színvonalú jogi szolgáltatást nyújtsuk ügyfeleinknek
  • - csapatjátékos, és inspirálja a sokszínű és nemzeközi munkakörnyezet.

Ügyvédi Irodaként a lehető legmagasabb színvonalú jogi szolgáltatás nyújtására törekszünk, amelyet tehetséges és elhivatott szakmai csapatunk tesz lehetővé. Nagy hangsúlyt fektetünk a tanulásra, önképzésre, és értékeljük a kollégáink által felhalmozott tudást. Éppen ezért kiemelten fontos számunkra, hogy munkatársaink számára megtaláljuk a legjobb lehetőségeket szakmai fejlődésük elősegítésére.

A csapatunkhoz csatlakozó ügyvédnek a fenti szemlélettel többek közt az alábbiakat kínáljuk:

  • - változatos és érdekes jogi munka, melyet hazai és nemzetközi ügyfélkörünknek, valamint globális és nemzetközi ügyvédi irodáknak nyújtunk
  • - képzés és fejlődési lehetőség csoportjainkon és partner irodáinkon belül, valamint ügyfeleink közvetlen megismerése
  • - Professzionális és elhivatott szakmai és business support csapat
  • - Versenyképes juttatási csomag hosszútávú karrier lehetőséggel
  • - Modern és dinamikus és kimagasló színvonalú munkakörnyezet, egy exkluzív irodában Budapest központjában

A Jelentkezésekhez angol nyelvű CV-t és motivációs levelet ezen a felületen, vagy Tóth Katalin HR/ Office Managernek címezve a katalin.toth@kinstellar.com email címen várjuk!

Képek az irodáról