EY
Az Ernst & Young nemzetközi tanácsadó vállalatát az “Év adótanácsadó cégének” választották. Most itt a lehetőség, hogy megismerd ezt a sikeres csapatot, és megnézd a saját szemeddel, milyen az élet pályakezdő jogászként az EY Csapatában!
Munkavégzés helye

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások
További elvárások

Feladatok

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1132 Budapest, Váci út 20.
  • Szervező: EY Hungary
  • Időpont: November 7. kedd 10:00-11:30
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2017-10-28

Amit mi tudunk kínálni

Miért érdemes ott lenned?

A Safaryn a Vámosi-Nagy Ernst & Young Ügyvédi Iroda egyik jelöltje, Nagy Sándor fog titeket végigkalauzolni az iroda által végzett főbb tevékenységeken, pl.:

  • Banki és pénzügyi jogi szolgáltatások, fizetésképtelenségi eljárások
  • Adóügyi eljárások, perek
  • Munkajog
  • Versenyjog
  • Adatvédelem
  • Közbeszerzés
  • Társasági és kereskedelmi jog: Összeolvadás és vállalatfelvásárlás/M&A
  • Ingatlanjog
  • TAX: az EY különböző department-jeinek bemutatása
    • ÁFA
    • SZJA
    • TAO
    • Nemzetközi adózás, transzfer árazás

Iroda rövid bemutatása

Irodánk a város központjában helyezkedik el, nagyon jól megközelíthető Budapest bármely pontjáról. Szervezetünk több, mint 10 éve ebben az irodaházban székel, jelenleg pedig egy belső felújítás zajlik, mely 2018 májusának végére minden emeletünkön egy új, még modernebb és barátságosabb megjelenést eredményez.

Előadók

Nagy Sándor – Ügyvédjelölt, szakterülete: polgári jog, adójog, közigazgatási eljárásjog.

Képek az irodáról