Faludi Wolf Theiss Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Gyakornok

Az osztrák központú Wolf Theiss 2007 novemberében nyitotta meg budapesti irodáját. A budapesti csapat tagjai sokéves tapasztalattal rendelkeznek a gazdasági és kereskedelmi jogi tanácsadás valamennyi területén mind helyi, mind pedig nemzetközi színtéren.

A budapesti csapatba most gyakornokot keresünk, elsősorban munkajogi érdeklődéssel.

Adójog Bankjog Energiajog Ingatlanjog Munkajog Társasági jog

1085 Budapest, Kálvin tér 12-13., Kálvin Square Irodaház, 4. emelet

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: 4 év, vagy annál több, de 5 évnél kevesebb

További elvárások

csapatjátékos hozzáállás felelősségtudat határozott fellépés jó kommunikációs képesség jó problémamegoldó képesség megbízhatóság motiváltság önálló munkavégzés precizitás

Jelentkezésnél előnyt jelent

Német nyelvtudás

Előnyök

dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet belvárosi iroda neves ügyfelek nemzetközi szakmai háttér szakmai fejlődés lehetősége Irodai mentorálás

Feladatok

  • adminisztratív feladatok ellátása
  • jogszabálykövetés és kutatás
  • szakmai anyagok fordítása
  • ügyvédek munkájának segítése

  • Munkavégzés helye: 1085 Budapest, Kálvin tér 12-13., Kálvin Square Irodaház, 4. emelet
  • Munkaidő: Teljes vagy részmunkaidő
  • Szerződés: Határozott
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2018/04/03

Amit mi tudunk kínálni

Amit még érdemes tudnod

Elvárások:

  • - Folyékony angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
  • - Legalább negyed-, vagy ötödéves egyetemi hallgató
  • - Meghirdetett területen történt aktivitás (demonstrátor, TDK stb.)
  • - Önálló, megbízható, precíz munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • - Kiváló munkakörülmények nemzetközi ügyvédi irodai környezetben
  • - Sokrétű tapasztalatszerzési lehetőség
  • - Változatos feladatok

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérjük küldje angol és magyar nyelvű jelentkezését a my.career.budapest@wolftheiss.com e-mailcímre, megjelölve a fenti jogterületeken kifejtett tevékenységét (évfolyamdolgozat, TDK tagság, OTDK-n való indulás témája stb.).