Budapest leginnovatívabb és legdinamikusabb ügyvédi irodája gyakornokot keres. Ha otthon érzed magad nemzetközi környezetben és már az egyetemi éveid alatt valódi jogi munkát szeretnél végezni, akkor ez a Te lehetőséged.
Polgári jog Társasági jog Polgári peres eljárások Munkajog Adójog Kereskedelmi jog Versenyjog Környezetvédelmi jog Agrárjog
Munkavégzés helye

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások
  • Nyelvtudás: Magyar Angol Spanyol
További elvárások
megbízhatóság felelősségtudat nagy munkabírás/teherbírás/terhelhetőség önállóság precizitás jó problémamegoldó képesség jó kommunikációs képesség szakmai igényesség elhivatottság csapatjátékos hozzáállás innovatív szemlélet

Feladatok

  • szerződések, okiratok szerkesztése
  • ügyvédek munkájának segítése
  • jogszabálykövetés és kutatás
  • nyilvántartások vezetése, iktatás
  • önálló munkavégzés, ügyvitel elsajátítása
  • szakmai anyagok fordítása
  • riportok, beszámolók összeállítása
  • rendszeres és alkalmi háttéranyagok szerkesztése

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1036 Budapest, Perc u. 6.
  • Mikortól lehet kezdeni: 2017/11/21
  • Munkaidő: Részmunkaidő
  • Hányad éves (gyakornok esetén): harmadéves
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2017-11-21

Amit mi tudunk kínálni

kellemes/dinamikus/barátságos/fiatalos munkahelyi környezet versenyképes, teljesítményarányos jövedelem neves ügyfelek napi gyümölcsfogyasztás Irodai mentorálás (esetenként/részben) otthonról végezhető munka céges telefon laptop tréningek, továbbképzések csapatépítők

Miért érdemes ott lenned?

Az Orbán és Perlaki Ügyvédi Iroda (OPL) egy független, nemzetközi csapat, amivel célunk, hogy Magyarországon a jogi piac átalakulásával járó folyamatok élére álljunk.

Mi egy igazi nemzetközi iroda vagyunk. Több mint húsz magyar, lengyel, szlovák, horvát, román, brit és amerikai ügyvédünknek köszönhetően egyszerre vagyunk képesek regionális és multinacionális problémákon dolgozni, egyetlenegy helyről. Átlagéletkorunk csupán kicsivel van 30 év felett, ráadásul minden munkatársunk nemzetközi tapasztalattal is rendelkezik.

Most új csapattagot keresünk irodánkba, egy gyakornok személyében. Ha:

  • magabiztos angol és spanyol nyelvtudással rendelkezel
  • minimum harmadéves vagy
  • angolul képes vagy önállóan írni
  • nem ijedsz meg az önálló munkavégzéstől
  • folyamatosan rendelkezésünkre tudsz állni

akkor Téged keresünk!

Mit nyújtunk cserébe?

  • rugalmas munkaidőbeosztást
  • modern, egyedülálló irodai környezetet
  • valódi jogi feladatokat, már az első naptól
  • versenyképes fizetést
  • befogadó, fiatalos, nemzetközi csapatot

Ha a fentiek alapján magadra ismertél, csatlakozz hozzánk! Mi már várunk!

Képek az irodáról