Gyakornok

A Bird & Bird budapesti irodája olyan gyakornokok jelentkezését várja, akik kiváló angol nyelvtudással rendelkeznek és szívesen csatlakoznának teljes értékű csapattagként egy innovatív nemzetközi jogi szolgáltató magyar irodájába heti 20 órában.

Adatvédelem Bankjog Fúziók és felvásárlások Ingatlanjog Közösségi (EU) jog Médiajog Munkajog Szellemi tulajdon (IP) Társasági jog Versenyjog

Munkavégzés helye

1054 Budapest, Szabadság tér 14.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol

További elvárások

Word Excel Jogtár csapatjátékos hozzáállás jó problémamegoldó képesség megbízhatóság motiváltság precizitás nyitottság a digitális korszakkal járó jogi kihívásokra és lehetőségekre MS Outlook és egyéb irodai alkalmazások használata

Jelentkezésnél előnyt jelent

felhasználói szintet meghaladó digitális képességek második idegen nyelv ismerete “B” kategóriás jogosítvány

Előnyök

kellemes/ barátságos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem belvárosi iroda nemzetközi szakmai háttér hosszú távú karrierlehetőség

Feladatok

  • adminisztratív feladatok ellátása
  • beadványok elkészítése, benyújtása
  • cégalapítások, módosítások
  • compliance jellegű feladatokban részvétel
  • hivatali és postai ügyintézés
  • jogszabálykövetés és kutatás
  • önálló munkavégzés, ügyvitel elsajátítása
  • szakmai anyagok fordítása
  • tájékoztatások, körlevelek és iránymutatások előkészítése;
  • ügyvédek munkájának segítése

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1054 Budapest, Szabadság tér 14.
  • Mikortól lehet kezdeni: 2018/04/06
  • Munkaidő: Részmunkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2018/04/17

Amit mi tudunk kínálni

Elsősorban olyan harmad-, negyed- vagy ötödéves jogászhallgatók jelentkezését várjuk, akik tanulmányiak mellett szeretnék gyakorlatot szerezni egy nemzetközi ügyvédi irodában. Az állás félmunkaidős, azaz heti 20 órás, amely a hét négy munkanapjára oszlik el.

A Bird & Bird nemzetközi jogi szolgáltató 1846-ban alakult Londonban, ma már világszerte 19 országban 28 irodával és több mint 1.200 jogásszal rendelkezik. A pozíció tehát lehetőséget kínál gyakornokainknak, hogy nemzetközi munkakörnyezetben próbálják ki magukat egy innovatív irodában.

Gyakornokainkkal az első naptól kezdve teljes értékű csapattagként szeretnénk dolgozni. Ezért az álláshoz versenyképes fizetés mellett hosszú távú, diploma utáni elhelyezkedési lehetőséget is kínálunk.

A jelentkezéseket angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, kísérőlevéllel, valamint a fizetési igény megjelölésével várjuk ezen a felületen, vagy a nikolett.horvath@twobirds.com email címen. A jelentkezéseket bizalmasan kezeljük.

A jelentkezés során részünkre megküldött önéletrajz, motivációs levél és egyéb személyes adatok kezelésével kapcsolatos adatvédelmi tájékoztatónk itt olvasható.

Képek az irodáról