Sárhegyi és Társai Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Gyakornok

Széles körű hazai és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező független, magyar ügyvédi iroda várja joghallgatók jelentkezését részmunkaidőben gyakornoki munkakörben.

Adójog Bankjog Egészségügyi jog Energiajog Építési jog Fizetésképtelenség és szerkezetátalakítás Fúziók és felvásárlások Ingatlanjog Kereskedelmi jog Médiajog Munkajog Polgári jog Szellemi tulajdon (IP) Szerződési jog Társasági jog Választottbírósági eljárások Versenyjog

Munkavégzés helye

1022 Budapest Árvácska u. 6.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol Német
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: 4 év, vagy annál több, de 5 évnél kevesebb

További elvárások

Word Excel PowerPoint Jogtár csapatjátékos hozzáállás diszkréció elhivatottság felelősségtudat gyakorlat-orientáltság jó kommunikációs képesség jó problémamegoldó képesség lojalitás megbízhatóság motiváltság precizitás rugalmasság szakmai igényesség Magas szintű angol és/vagy német nyelvtudás

Jelentkezésnél előnyt jelent

Angol és/vagy német jogi szaknyelvi ismeret Korábbi gyakorlati tapasztalat Publikációk

Előnyök

kellemes/ barátságos munkahelyi környezet dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet neves ügyfelek szakmai fejlődés lehetősége hosszú távú karrierlehetőség korlátlan kávéfogyasztás Irodai mentorálás

Feladatok

  • adminisztratív feladatok ellátása
  • állandó ügyintézés és ügykövetés,
  • cégalapítások, módosítások
  • elektronikus rendszereken történő iratbeadások
  • hivatali és postai ügyintézés
  • ingatlan adásvételek előkészítése
  • jogszabálykövetés és kutatás
  • nyilvántartások vezetése, iktatás
  • szakmai anyagok fordítása
  • szerződések, okiratok szerkesztése
  • ügyvédek munkájának segítése

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1022 Budapest Árvácska u. 6.
  • Munkaidő: Részmunkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2018/02/05

Amit mi tudunk kínálni

Amit még érdemes tudnod

Képek az irodáról