EY
Az Ernst & Young nemzetközi tanácsadó vállalatát az “Év adótanácsadó cégének” választották. Most itt a lehetőség, hogy csatlakozz ehhez a sikeres csapathoz, ugyanis magyarországi ügyvédi irodájuk Junior Advisort keres Tax Litigation területre. Ne hagyd ki ezt az ajánlatot, építsd karrieredet az EY-nál!
Szakterületek
Adójog
Munkavégzés helye

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások
  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő jogászként: pályakezdő
További elvárások
megbízhatóság önállóság precizitás jó problémamegoldó képesség jó kommunikációs képesség elhivatottság problémamegoldó készség motiváltság határozott fellépés

Feladatok

  • szerződések, okiratok szerkesztése
  • beadványok elkészítése, benyújtása
  • ügyfelekkel kapcsolattartás
  • ügyvédek munkájának segítése
  • külföldi ügyfelekkel kapcsolattartás
  • ügyféltárgyalásokon való részvétel

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1132 Budapest, Váci út 20.
  • Mikortól lehet kezdeni: 2017/11/24
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2017-11-24

Amit mi tudunk kínálni

kellemes/dinamikus/barátságos/fiatalos munkahelyi környezet béren kívüli juttatások versenyképes, teljesítményarányos jövedelem neves ügyfelek tréningek, továbbképzések

Miért érdemes ott lenned?

Nemzetközi fókuszú ügyvédi irodaként nyitottak vagyunk az új jogász tehetségek megismerésére. Irodánk csapata dinamikusan fejlődik, aki nálunk építi karrierjét, az megtapasztalhatja egy globális és multidiszciplináris szervezet minden előnyét.

Adótanácsadó üzletágunk ügyfelei között tudhat számos nagy presztízsű hazai és nemzetközi vállalatot. Adótanácsadó csoportunkon belül nem csak egy nagyon átfogó, általános adózási tudást sajátíthatsz el, hanem az üzletág strukturális felépítésének köszönhetően szakértőjévé válhatsz egy-egy adónemnek is.

Munkatársaink visszajelzései szerint befogadó munkakultúránknak, globális tapasztalatunknak és a minőséget szem előtt tartó megközelítésünknek köszönhetően az EY olyan munkahely, ahol nemcsak dolgozni jó, de a karrierépítésre is kiváló lehetőség nyílik. Arra törekszünk, hogy vállalati kultúránk világszerte bárhol példaként szolgáljon másoknak: egy olyan kultúra, amelyhez szívesen csatlakoznak és ragaszkodnak kimagasló képességű emberek, akiknek személyes fejlődése és kibontakozása hozzájárul ahhoz, hogy ügyfeleinknek egyre jobb szolgáltatást nyújthassunk.

Képek az irodáról