Tapasztalt ügyvédet keres a Deloitte Legal Erdős és Társai ügyvédi iroda munkajogi specializációval.
Szakterületek
Munkajog

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások
  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: 5 év, vagy annál több
  • Szakvizsga: Szükséges
  • Diploma minősítése: legalább cum laude
További elvárások
Word Excel PowerPoint Jogtár csapatjátékos hozzáállás diszkréció elhivatottság felelősségtudat gyakorlat-orientáltság határozott fellépés jó kommunikációs képesség jó problémamegoldó képesség lojalitás megbízhatóság motiváltság nagy munkabírás, terhelhetőség önálló munkavégzés önállóság precizitás rugalmasság stressztűrő képesség szakmai igényesség ügyfélorientált szemlélet vezetői, szervezői képességek

Feladatok

  • együttműködés a társterületekkel
  • eljárás bírósági és más hatósági ügyekben
  • jogi állásfoglalások készítése
  • jogi képviselet ellátása
  • jogi kockázatok azonosítása, kezelése
  • jogi szakvélemények készítése
  • jogi tanácsadás
  • jogszabálykövetés és kutatás
  • külföldi ügyfelekkel kapcsolattartás
  • önálló munkavégzés, ügyvitel elsajátítása
  • szerződések végrehajtásának felügyelete
  • ügyfelekkel kapcsolattartás
  • ügyféltárgyalásokon való részvétel
  • üzletfelekkel tárgyalás
  • üzleti területek, kollégák szakértői tanácsokkal való segítése

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1068 Budapest, Dózsa György út 84/C
  • Mikortól lehet kezdeni: 2018/02/05
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2018-01-12

Amit mi tudunk kínálni

kellemes, barátságos munkahelyi környezet dinamikus, fiatalos munkahelyi környezet béren kívüli juttatások versenyképes jövedelem belvárosi iroda neves ügyfelek nemzetközi szakmai háttér szakmai fejlődés lehetősége hosszú távú karrierlehetőség korlátlan kávéfogyasztás napi gyümölcsfogyasztás Irodai mentorálás (esetenként/részben) otthonról végezhető munka munkába járás költségtérítése céges telefon laptop cafeteria modern, felszerelt iroda igényes munkakörnyezet légkondi tréningek, továbbképzések csapatépítők masszőr

Deloitte Legal is a unique network of 139 offices in 70 countries with more than 1,600 experienced lawyers providing a wide range of legal services. In 17 countries across Central Europe, local and international clients are served by a highly qualified team of more than 220 lawyers possessing a wealth of industry experience in, amongst others, the FSI sector and the manufacturing industry. The members of this network of law firms work together with Deloitte's other professionals, leveraging their experience and expertise in representing their clients internationally and in solving complex issues. Deloitte Legal Erdős and Partners Law Firm, Deloitte Hungary's correspondent law firm, is the Hungarian member of the global Deloitte Legal network.

Deloitte Legal Erdős and Partners Law Firm is looking for an ambitious

Lawyer
Specialized in Employment Law

Main tasks and responsibilities are:

  • drafting and negotiation of documents in various employment specific deals,
  • legal representation and litigation in employment law cases,
  • providing general legal advice and assistance to clients, combining business knowledge with experience in the area of employment law.
Required professional background and skills:
  • 2+ years of experience after BAR exam,
  • professional experience at an international or a local, specialized law firm is a preference,
  • proficiency in both English and Hungarian,
  • excellent MS Office (Excel, Word) knowledge,
  • professional attitude and appearance, flexibility,
  • outstanding communication skills.
Advantages:
  • degree from a top ranking university,
  • LLM degree,
  • German language knowledge,
  • business development skills.
What we offer:
  • challenging international environment where personal development and growth are encouraged,
  • motivated team and growing practice,
  • opportunity to work with high profile clients on high profile transactions,
  • an attractive and competitive salary, including various benefits.
How to apply?
If you are looking for a fast paced, challenging opportunity to join the world's leading professional services firm, then please create or review your candidate profile.

Képek az irodáról