PWC Magyarország

Adatlap megtekintése

Egyéb jogász

A Réti, Antall és Társai Ügyvédi Iroda a PwC Legal nemzetközi hálózatának tagjaként, és Magyarország öt legnagyobb ügyvédi irodájának egyikeként kínál az üzleti életben felmerülő kihívásokra jogi megoldásokat. Jelenleg pályakezdő adótanácsadót keresnek Indirekt adó csapatukba, Áfa területre!

Szakterületek

Adójog

Munkavégzés helye

1055 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 78.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: pályakezdő

További elvárások

Word Excel PowerPoint csapatjátékos hozzáállás jó kommunikációs képesség jó problémamegoldó képesség jó problémaelemző képesség

Előnyök

kellemes/ barátságos munkahelyi környezet dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem belvárosi iroda szakmai fejlődés lehetősége prémium juttatás

Feladatok

  • jogi tanácsadás
  • jogszabálykövetés és kutatás
  • ügyfelekkel kapcsolattartás

  • Munkavégzés helye: 1055 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 78.
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Amit mi tudunk kínálni (kiegészítés): tanulmányok befejezésének támogatása
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2018/02/12

Amit mi tudunk kínálni

Amit még érdemes tudnod

Csatlakozz hozzánk Te is, amennyiben:

- Szeretnéd már most biztosítani a pályakezdő állásodat, úgy hogy közben a tanulmányaid befejezésére is
tudsz koncentrálni;

- Olyan lehetőséget keresel, mely kiválóan megalapozza az egész további karriered;

- Valódi szakmai feladatok elvégzésére vágysz;

- Szeretnéd szakmai képzések keretében továbbfejleszteni a tudásodat;

- Munkádért versenyképes juttatásokban szeretnél részesülni;

- Szívesen dolgoznál egy modern, impozáns, központi helyen található irodában (Eiffel Palace, Nyugati
Pályaudvar);

Főbb feladatok, amik várnak Rád:

- Tanácsadási munkában való részvétel (jogszabály-értelmezés, tanácsadó levél előkészítése);

- Aktív részvétel az ügyfélkommunikációban;

- Uniós jogesetek feltérképezésével, értelmezésével, alkalmazásával kapcsolatos feladatok;

- Adózást érintő problémák kreatív megoldása;

- A tapasztalt tanácsadók és menedzserek munkájának támogatása.

Képek az irodáról