Hetzmann, Ruzsek és Társai

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, belvárosi V. kerületi, gazdasági jog területén működő, ügyvédi iroda csapatába keresünk ambiciózus, lendületes, megbízható, angolul beszélő ügyvédjelöltet.

Agrárjog Bankjog Családjog Fizetésképtelenség és szerkezetátalakítás Ingatlanjog Kereskedelmi jog Közigazgatási jog Munkajog Öröklési jog Polgári jog Polgári nemperes eljárások Polgári peres eljárások Szellemi tulajdon (IP) Társasági jog Választottbírósági eljárások Vállalati jog és compliance Végrehajtási jog

Munkavégzés helye

1052 Budapest, Apáczai Csere János utca 11.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: pályakezdő
  • Diploma minősítése: nem elsődleges szempont

További elvárások

Word Excel Jogtár csapatjátékos hozzáállás diszkréció elhivatottság felelősségtudat határozott fellépés jó kommunikációs képesség jó problémamegoldó képesség megbízhatóság nagy munkabírás terhelhetőség önálló munkavégzés önállóság precizitás rugalmasság stressztűrő képesség szakmai igényesség

Jelentkezésnél előnyt jelent

német nyelvtudás bíróságon vagy ügyvédi irodában töltött gyakorlat

Előnyök

kellemes/ barátságos munkahelyi környezet béren kívüli juttatások teljesítményarányos jövedelem belvárosi iroda neves ügyfelek nemzetközi szakmai háttér szakmai fejlődés lehetősége modern/ felszerelt iroda

Feladatok

  • adminisztratív feladatok ellátása
  • állandó ügyintézés és ügykövetés,
  • beadványok elkészítése, benyújtása
  • behajtási és végrehajtási eljárások intézése
  • cégalapítások, módosítások
  • cégjogi képviselet
  • elektronikus rendszereken történő iratbeadások
  • eljárás bírósági és más hatósági ügyekben
  • eljárások nyomonkövetése
  • ingatlan adásvételek előkészítése
  • klasszikus ügyvédjelölti feladatok
  • külföldi ügyfelekkel kapcsolattartás
  • nyilvántartások vezetése, iktatás
  • szerződések, okiratok szerkesztése
  • szerződéskötésben való közreműködés
  • ügyfelekkel kapcsolattartás
  • ügyféltárgyalásokon való részvétel
  • ügyvédek munkájának segítése

  • Munkavégzés helye: 1052 Budapest, Apáczai Csere János utca 11.
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2018/02/13

Amit mi tudunk kínálni

Amit még érdemes tudnod

Önéletrajzot és motivációs levelet egyaránt várunk.

Képek az irodáról