Földvári-Oláh & Faragó Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

A szakmai munka minőségére, és a jogászi „utánpótlás” nevelésére nagy hangsúlyt fektető belvárosi Földvári-Oláh & Faragó Ügyvédi Iroda közel 15 éve nyújt – elsősorban a pénzügyi intézményi szektorból származó – ügyfelei számára ügyvédi szolgáltatást. Az iroda gyakornoki programjában résztvevő kollégák megismerhetik a banki követeléskezelési terület peres, és nemperes jogi eljárásait,ügyvédjelölt kollégáink emellett kiterjedt peres gyakorlatot szerezhetnek,és részt vehetnek egy pénzügyi intézmény jogi támogatásában (európai uniós támogatási jog, hitelintézeti szabályozás, munkajogi tanácsadás, vezető testületek munkájának segítése)

Bankjog Közösségi (EU) jog Polgári nemperes eljárások Polgári peres eljárások Vállalati jog és compliance

Munkavégzés helye

1055 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 42-46

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol

További elvárások

Word Excel PowerPoint határozott fellépés jó problémamegoldó képesség nagy munkabírás terhelhetőség önálló munkavégzés precizitás fejlődési képesség

Jelentkezésnél előnyt jelent

bankjogi európai uniós támogatási jogi érdeklődés Tapasztalat: követeléskezelési területen / ügyvédi irodában / pénzügyi intézmény compliance jogi követeléskezelési vagy hitelezési területén / államigazgatás szabályozási területén

Előnyök

kellemes/ barátságos munkahelyi környezet dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem belvárosi iroda szakmai fejlődés lehetősége

Feladatok

  • jogi képviselet ellátása
  • jogi tanácsadás
  • szerződések, okiratok szerkesztése
  • tájékoztatások, körlevelek és iránymutatások előkészítése;
  • ügyfelekkel kapcsolattartás

  • Munkavégzés helye: 1055 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 42-46
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2018/04/06

Amit mi tudunk kínálni

Amit még érdemes tudnod

Feladatok:

-- ügyfelekkel  történő kapcsolattartás

-- jogi tanácsadás a pénzügyi intézmény különböző jogterületeken felmerülő ügyeiben

--önálló jogászi feladatok

-- szerződés előkészítés, véleményezés

-- a pénzügyi intézmény testületi üléseinek előkészítése (igazgatóság, felügyelő bizottság)

-- peres képviselet

Elvárások:

-- jó megjelenés, magabiztos fellépés

--terhelhetőség

-- önálló munkavégzés

-- fejlődőképesség

-- precizitás

-- jó problémamegoldó képesség

-- angol nyelv középfokú ismerete

Előnyt jelent:

-- bankjogi, és európai uniós támogatási jogi érdeklődés

-- követeléskezelési területen szerzett gyakorlat

-- ügyvédi irodában, vagy pénzügyi intézmény compliance, jogi, követeléskezelési , vagy hitelezési területén, vagy államigazgatás szabályozási területén szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

--versenyképes fizetés

-- befogadó, fiatal csapat

--szakmai fejlődés

--belvárosi irodaházban biztosított kulturált munkakörnyezet (Atrinova irodaház)

-- széles körű tapasztalatszerzés gazdasági jogi, pénzügyi, bankjogi  területen

Jelentkezés kizárólag fényképes önéletrajzzal, és motivációs levéllel az Arsboni Karrieroldalán a 'Jelentkezés' gombra kattintva vagy e-mailben a csaba@foldvari-olah.hu e-mail címre. Kérjük a motivációs levélben a fizetési igény megjelölését.

Képek az irodáról