Szecskay Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

A Szecskay Ügyvédi Iroda 1992-ben alakult, független, folyamatosan bővülő, nemzetközi ügyfélkörrel és gyakorlattal rendelkező ügyvédi iroda. Legfeljebb másfél éves tapasztalattal rendelkező, motivált és lelkes ügyvédjelöltet keresünk irodánkba!

Adatvédelem Bankjog Fúziók és felvásárlások Ingatlanjog Kereskedelmi jog Munkajog Polgári jog Szellemi tulajdon (IP) Szerződési jog Szerzői jog Társasági jog Választottbírósági eljárások Versenyjog

Munkavégzés helye

1055 Budapest, Kossuth tér 16-17

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: pályakezdő
  • Diploma minősítése: legalább cum laude

További elvárások

Word Excel Jogtár csapatjátékos hozzáállás elhivatottság felelősségtudat gyakorlat-orientáltság jó kommunikációs képesség jó problémamegoldó képesség lojalitás motiváltság önálló munkavégzés precizitás

Jelentkezésnél előnyt jelent

Német nyelvtudás Francia nyelvtudás

Előnyök

kellemes/ barátságos munkahelyi környezet dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem belvárosi iroda neves ügyfelek nemzetközi szakmai háttér szakmai fejlődés lehetősége hosszú távú karrierlehetőség korlátlan kávéfogyasztás napi gyümölcsfogyasztás Irodai mentorálás cafeteria BKK bérlet légkondi csapatépítők

Feladatok

  • állandó ügyintézés és ügykövetés,
  • beadványok elkészítése, benyújtása
  • cégalapítások, módosítások
  • ingatlan adásvételek előkészítése
  • jogi állásfoglalások készítése
  • jogi szakvélemények készítése
  • jogi tanácsadás
  • klasszikus ügyvédjelölti feladatok
  • szakmai anyagok fordítása
  • szerződések, okiratok szerkesztése
  • ügyvédek munkájának segítése

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1055 Budapest, Kossuth tér 16-17
  • Mikortól lehet kezdeni: 2018/04/09
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2018/04/03

Amit mi tudunk kínálni

Az irodát 1992-ben három ügyvéd alapította, ma pedig már 44 fős a csapatunk, köztük harminc hazai és külföldi ügyvéddel. Irodánk hagyománya a tehetséges fiatalok felfedezése, mentorálása és képzése. Előnyben részesítjük az organikus szakmai növekedést, szakvizsgázott ügyvédjelöltjeink kamarai felvételüket követően is nálunk folytatják munkájukat.

Az iroda növekedésével és a szakterületek bővülésével alapvető értékeink; a prémium jogi szolgáltatások és az ügyfélközpontúság semmit sem változtak. Az iroda innovatív és ügyfélközpontú szolgáltatásait az ipar, a kereskedelem és szolgáltatásnyújtás teljes spektrumát lefedő multinacionális és helyi társaságokból, nagy- és középvállalatokból álló ügyfélkörének nyújtja.

Irodánk az Országház közvetlen szomszédságában található, ami egyedülálló kilátást biztosít. A Red Bull Air Race-t például az íróasztal mellől is lehetne nézni (de inkább az erkélyről nézzük!).  Amellett pedig, hogy a kényelmes munkakörnyezetre nagy hangsúlyt fektetünk, egymásra is odafigyelünk a munkánk során, és azon túl is. Így például munkatársaink születésnapjait közös tortázással is megünnepeljük.

Legfontosabb elvárások a jelentkezőkkel kapcsolatban:

  • - Legalább cum laude diploma
  • - pályakezdő legfeljebb másfél éves tapasztalattal
  • - Magas szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • - jó kommunikációs és probléma megoldó képesség

A német vagy francia nyelv magas szintű ismerete előnyt jelent a jelentkezés során.

Jelentkezéshez küldjétek el CV-tek és motivációs leveletek magyar és angol nyelven. Harmadik nyelv megjelölése esetén ezen felül németül vagy franciáiul is csatoljátok a jelentkezési anyagotok.

A jelentkezéseket ezen a felületen vagy a wehire@szecskay.com email címen várjuk.

Képek az irodáról