A pénzügyi jogi területen elismert és magasan rangsorolt Kinstellar Ügyvédi Iroda ügyvédjelöltet keres budapesti csapatába. Ha érdekel a terület és legalább 1 évnyi tapasztalattal rendelkezel, akkor most itt a lehetőség, hogy egy piacvezető csapathoz csatlakozz.
Szakterületek
Bankjog

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások
  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő jogászként: 1 évnél több, de 2 évnél kevesebb
További elvárások
jó problémamegoldó képesség elhivatottság önálló munkavégzés motiváltság csapatjátékos hozzáállás

Feladatok

  • szerződések, okiratok szerkesztése
  • beadványok elkészítése, benyújtása
  • ügyfelekkel kapcsolattartás
  • önálló munkavégzés, ügyvitel elsajátítása

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1054 Budapest, Széchenyi rakpart 3.
  • Mikortól lehet kezdeni: 2017/11/24
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozott
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2017-11-24

Amit mi tudunk kínálni

versenyképes, teljesítményarányos jövedelem belvárosi iroda neves ügyfelek korlátlan kávéfogyasztás Irodai mentorálás prémium juttatás céges telefon modern, felszerelt iroda légkondi csapatépítők

Miért érdemes ott lenned?

A Kinstellar egy vezető független nemzetközi iroda Közép-Kelet-Európában, Törökországban és a közép-ázsiai régióban. Működését tekintve a Kinstellar egységes, integrált ügyvédi irodaként működik, a legmagasabb szintű szolgáltatást nyújtva valamennyi államban, ahol partnerirodával rendelkezik. Az iroda felépítése különösen alkalmassá teszi a Kinstellart a komplex, határokon és jogrendszereken átnyúló tranzakciókkal kapcsolatos tanácsadásra.
Ügyfeleink között számos multinacionális cég és pénzügyi intézmény található, pontosan ismerjük tehát igényeiket és elvárásaikat.
Függetlenségünk, folyamatosan garantált magas minőség munkánk és régiós lefedettségünk egyedi piaci pozíciót kölcsönöz nekünk.
Sokkal nagyobb hangsúlyt fektetünk továbbképzésekre és professzionális infrastruktúrára, mint a hasonló piaci szegmensben aktív más irodák.
Irodánk elkötelezett a legmagasabb etikai sztenderdek következetes betartása mellett. Kiskapuk nélkül. Kompromisszumok nélkül.

Képek az irodáról