Budapest leginnovatívabb és legdinamikusabb ügyvédi irodája ügyvédjelöltet keres. Ha otthon érzed magad nemzetközi környezetben, és valódi jogi munkát szeretnél végezni, akkor ez a Te lehetőséged.
Polgári jog Polgári peres eljárások Közigazgatási jog Munkajog Adójog Kereskedelmi jog Versenyjog
Munkavégzés helye

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások
  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő jogászként: 1 évnél több, de 2 évnél kevesebb
További elvárások
nagy munkabírás/teherbírás/terhelhetőség önállóság precizitás jó problémamegoldó képesség elhivatottság motiváltság innovatív szemlélet

Feladatok

  • ügyvédek munkájának segítése
  • jogszabálykövetés és kutatás
  • önálló munkavégzés, ügyvitel elsajátítása
  • eljárások nyomonkövetése
  • klasszikus ügyvédjelölti feladatok
  • jogi szakvélemények készítése
  • szakmai anyagok fordítása

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1036 Budapest, Perc u. 6
  • Mikortól lehet kezdeni: 2017/11/21
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2017-11-21

Amit mi tudunk kínálni

kellemes/dinamikus/barátságos/fiatalos munkahelyi környezet napi gyümölcsfogyasztás Irodai mentorálás (esetenként/részben) otthonról végezhető munka céges telefon laptop tréningek, továbbképzések

Miért érdemes ott lenned?

Az Orbán és Perlaki Ügyvédi Iroda (OPL) egy független, nemzetközi csapat, amivel célunk, hogy Magyarországon a jogi piac átalakulásával járó folyamatok élére álljunk.

Mi egy igazi nemzetközi iroda vagyunk. Több mint húsz magyar, lengyel, szlovák, horvát, román, brit és amerikai ügyvédünknek köszönhetően egyszerre vagyunk képesek regionális és multinacionális problémákon dolgozni, egyetlenegy helyről. Átlagéletkorunk csupán kicsivel van 30 év felett, ráadásul minden munkatársunk nemzetközi tapasztalattal is rendelkezik.

Most új csapattagot keresünk irodánkba, egy ügyvédjelölt személyében. Ha:

  • kiváló angol nyelvtudással rendelkezel
  • nem ijedsz meg az önálló munkavégzéstől
  • folyamatosan rendelkezésünkre tudsz állni
  • nemzetközi irodánál szerzett tapasztalatod előnyt jelent

akkor Téged keresünk!

Mit nyújtunk cserébe?

  • rugalmas munkaidőbeosztást
  • modern, egyedülálló irodai környezetet
  • valódi jogi feladatokat, már az első naptól
  • versenyképes fizetést
  • befogadó, fiatalos, nemzetközi csapatot

Ha a fentiek alapján magadra ismertél, csatlakozz hozzánk! Mi már várunk!

Képek az irodáról