Andrékó Kinstellar Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvéd

Versenyjogi és peres csoportunkba keresünk legalább két éve szakvizsgázott ügyvédet a Kinstellar budapesti irodájába. A Kinstellar egy vezető független nemzetközi iroda Közép-Kelet-Európában, Törökországban és a közép-ázsiai régióban

Polgári nemperes eljárások Polgári peres eljárások Választottbírósági eljárások Versenyjog

Munkavégzés helye

1054 Budapest, Széchenyi Rakpart 3.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: 2 év, vagy annál több, de 3 évnél kevesebb
  • Szakvizsga: Szükséges
  • Diploma minősítése: nem elsődleges szempont

További elvárások

Word Excel PowerPoint Jogtár csapatjátékos hozzáállás elhivatottság felelősségtudat gyakorlat-orientáltság jó kommunikációs képesség motiváltság önállóság szakmai igényesség ügyfélorientált szemlélet

Előnyök

dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem belvárosi iroda neves ügyfelek nemzetközi szakmai háttér szakmai fejlődés lehetősége hosszú távú karrierlehetőség korlátlan kávéfogyasztás modern/ felszerelt iroda igényes munkakörnyezet légkondi tréningek/ továbbképzések

Feladatok

  • állandó ügyintézés és ügykövetés,
  • beadványok elkészítése, benyújtása
  • együttműködés a társterületekkel
  • eljárás bírósági és más hatósági ügyekben
  • eljárások nyomonkövetése
  • jogi állásfoglalások készítése
  • jogi képviselet ellátása
  • jogi kockázatok azonosítása, kezelése
  • jogi szakvélemények készítése
  • jogi tanácsadás
  • külföldi ügyfelekkel kapcsolattartás
  • ügyfelekkel kapcsolattartás
  • ügyféltárgyalásokon való részvétel

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1054 Budapest, Széchenyi Rakpart 3.
  • Mikortól lehet kezdeni: 2018/04/16
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2018/04/04

Amit mi tudunk kínálni

A Kinstellar budapesti versenyjogi és peres csoportjába keresünk legalább két éve szakvizsgázott ügyvédet. Büszkék vagyunk rá, hogy csapatunknak a Kinstellar közel 20 éves magyarországi működése során mind az ügyfelek, mind a szakma elismerését sikerült kivívnia. A Legal 500 és a Chambers and Partners által is magas szinten jegyzett versenyjogi és peres csapatunkba keresünk olyan ügyvédet, aki

  • - szakvizsgája megszerzését követően legalább két éves tapasztalattal rendelkezik
  • - kihívást lát abban, hogy versenyjogi és kereskedelmi perekben, továbbá white collar valamint társasági nyomozásokkal és állami támogatásokkal kapcsolatos ügyekben
  • - releváns tapasztalatokat gyűjtött polgári peres és választottbírósági ügyekben, továbbá versenyjogi területen, lehetőleg egy nemzetközi, vagy vezető magyar ügyvédi irodában;
  • - magas szinten használja az angol nyelvet mind szóban mind írásban
  • - motivált abban, hogy csapatunkkal együtt folyamatosan a legmagasabb színvonalú jogi szolgáltatást nyújtsuk ügyfeleinknek
  • - csapatjátékos, és inspirálja a sokszínű és nemzeközi munkakörnyezet.

Ügyvédi Irodaként a lehető legmagasabb színvonalú jogi szolgáltatás nyújtására törekszünk, amelyet tehetséges és elhivatott szakmai csapatunk tesz lehetővé. Nagy hangsúlyt fektetünk a tanulásra, önképzésre, és értékeljük a kollégáink által felhalmozott tudást. Éppen ezért kiemelten fontos számunkra, hogy munkatársaink számára megtaláljuk a legjobb lehetőségeket szakmai fejlődésük elősegítésére.

A csapatunkhoz csatlakozó ügyvédnek a fenti szemlélettel többek közt az alábbiakat kínáljuk:

  • - változatos és érdekes jogi munka, melyet hazai és nemzetközi ügyfélkörünknek, valamint globális és nemzetközi ügyvédi irodáknak nyújtunk
  • - képzés és fejlődési lehetőség csoportjainkon és partner irodáinkon belül, valamint ügyfeleink közvetlen megismerése
  • - Professzionális és elhivatott szakmai és business support csapat
  • - Versenyképes juttatási csomag hosszútávú karrier lehetőséggel
  • - Modern és dinamikus és kimagasló színvonalú munkakörnyezet, egy exkluzív irodában Budapest központjában

A Jelentkezésekhez angol nyelvű CV-t és motivációs levelet ezen a felületen, vagy Tóth Katalin HR/ Office Managernek címezve a katalin.toth@kinstellar.com email címen várjuk!

Képek az irodáról