SET GROUP Nyrt.

Adatlap megtekintése

Egyéb jogász

A leendő kollégánk feladatai közé tartozik:
- a cégcsoport jogi ügyeinek szakmai támogatása, koordinálása
- szerződések, megállapodások, egyéb jogi relevanciájú iratok előkészítése, jogi szempontú véleményezése, javaslatok megfogalmazása;
- belső eljárásrendek és szabályzatok előkészítése, jogi véleményezése;
- adatvédelemmel kapcsolatos feladatok ellátása,
- jogi anyagok, állásfoglalások elkészítés
- jogszabályváltozások naprakész nyomon követése;
- partnerekkel, hatóságokkal való kapcsolattartás, adminisztratív jellegű feladatok ellátása
- a jogi igazgatóság munkájának támogatása,

Amit mi elvárunk a jelentkezőtől:
- jogi egyetemi diploma
- pályakezdő
- nagy teherbírás, önálló munkavégzés
- precizitás, felelősségvállalási hajlandóság

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal alább, a Jelentkezés most-ra kattintva lehet.

Fúziók és felvásárlások Gazdasági jog Munkajog Polgári jog Polgári nemperes eljárások Szerződési jog Vállalati jog és compliance

Munkavégzés helye

1026 Budapest, Pasaréti út 83.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: pályakezdő
  • Diploma minősítése: nem elsődleges szempont

További elvárások

Word Excel PowerPoint Microsoft Office Jogtár csapatjátékos hozzáállás diszkréció elhivatottság felelősségtudat gyakorlat-orientáltság határozott fellépés jó kommunikációs képesség jó problémamegoldó képesség lojalitás megbízhatóság motiváltság nagy munkabírás terhelhetőség önálló munkavégzés precizitás rugalmasság stressztűrő képesség szakmai igényesség

Előnyök

mentoring szakmai coaching kellemes/ barátságos munkahelyi környezet dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem szakmai fejlődés lehetősége hosszú távú karrierlehetőség korlátlan kávéfogyasztás laptop modern/felszerelt iroda igényes munkakörnyezet légkondi

Feladatok

  • állandó ügyintézés és ügykövetés,
  • beadványok elkészítése, benyújtása
  • belső szabályozó dokumentumok kezelése, frissítése
  • belső utasítások, szakmai anyagok elkészítése
  • döntéshozatali folyamatok jogi támogatása
  • együttműködés a társterületekkel
  • jogi állásfoglalások készítése
  • jogi szakvélemények készítése
  • jogi tanácsadás
  • jogszabálykövetés és kutatás
  • közgyűléseken való közreműködés, részvétel
  • projektek jogi támogatása
  • Szervezeti eljárásrendek elkészítése
  • szerződések, okiratok szerkesztése
  • szerződéskötésben való közreműködés
  • ügyvédek munkájának segítése
  • üzletágak operatív, jogi szempontú támogatása

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1026 Budapest, Pasaréti út 83.
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2020/05/18

Amit mi tudunk kínálni