Dr. Martin-Berta Andrea Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvéd

Ingatlanfejlesztő Zrt. jogi képviseletét ellátó ügyvédi iroda Budán, a MOM Park Irodaházba keres alkalmazott ügyvéd, ill. ügyvéd kollégát főállásként.

Szakterületek

Ingatlanjog Polgári jog

Munkavégzés helye

1123 Budapest, Alkotás u. 53 MOM Park Irodaház

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: pályakezdő
  • Szakvizsga: Szükséges
  • Diploma minősítése: nem elsődleges szempont

További elvárások

jó problémamegoldó képesség önálló munkavégzés precizitás rugalmasság

Jelentkezésnél előnyt jelent

ingatlanfejlesztési projekt tapasztalat ingatlan-nyilvántartási tapasztalatok empátia készség realista szemléletmód.

Előnyök

kellemes/ barátságos munkahelyi környezet dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet

Feladatok

  • szerződések végrehajtásának felügyelete

  • Munkavégzés helye: 1123 Budapest, Alkotás u. 53 MOM Park Irodaház
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2020/09/18

Amit mi tudunk kínálni

Olyan kollégát keresünk, aki kényelmes és nyugodt körülmények között megfelelő módon önállóan is képes ellátni nem jelentősen nagy mennyiségű, de összetett feladatait, és képes rendszerben gondolkodni.

Feladatok:

  • ingatlanfejlesztés és beruházás jogi ügyeinek intézése,
  • ingatlan-nyilvántartási eljárások bonyolítása,
  • vevői szerződések kezelése, kapcsolattartás,
  • klasszikus polgári jogi ügyvédi feladatok ellátása.

Elvárások:

  • nyitott és kiegyensúlyozott, ugyanakkor fegyelmezett személyiség,
  • nagyfokú rugalmasság és alkalmazkodó-készség,
  • tényleges probléma-megoldó készség és hozzáállás,
  • precíz, pontos munkavégzés igénye.

Előnyt jelent:

  • ingatlanfejlesztési projekt tapasztalat,
  • ingatlan-nyilvántartási tapasztalatok,
  • empátia készség,
  • realista szemléletmód.

Amit kínálunk:

  • biztos és stabil anyagi háttér,
  • kedvező munkavégzési feltételek,
  • jó hangulatú, fiatalos csapat,
  • kellemes munkakörnyezetben.

Munkavégzés helye:

  • Buda

Munkaidő:

  • 09:00-17:00

Fizetés:

  • megegyezés szerint