fbpx

Asszisztens / Jogi Asszisztens

Szívesen dolgoznál jogi asszisztensként a Váci utca és a Vörösmarty tér mellett, egy nagy nemzetközi ügyvédi iroda magyar csapatánál? Csatlakozz a Baker McKenzie csapatához.

Munkavégzés helye

1051 Budapest, Dorottya u. 6

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő: Minimum 1-2 év

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Dorottya u. 6

Amit még érdemes tudnod

Feladatok

  • Ügyvédek és ügyvédjelöltek munkájának segítése;
  • Beadványok elkészítése, dokumentumok, számlák és levelezés előkészítése;
  • Esetenként ügyfelek megkeresése bizonyos kérdésekben;
  • Elektronikus cégeljárás intézése és az előzetes dokumentáció előkészítése, igazgatási díjak (illeték, közzététel) kezelése;
  • Társasági iratok, tulajdoni lapok lekérése;
  • Ajánlatok elkészítésében közreműködés, (formázás, spirálozás);
  • Iktatás (fizikálisan és elektronikusan is);
  • Szkennelés, másolás;
  • Kimenő/bejövő telefonhívások kezelése;
  • Szükség esetén recepciós feladatok ellátása, recepciós helyettesítés: hívások, vendégek fogadása, posta kezelése, iktatás.

Elvárások:

  • Legalább 1-2 év (jogi) asszisztensi tapasztalat;
  • Jogi asszisztens végzettség vagy egyéb jogi területen folytatott/folyamatban lévő tanulmányok;
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás;
  • MS Office ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Kellemes, modern, belvárosi munkahelyi környezet;
  • Neves ügyfelek;
  • Hosszútávú karrierlehetőség.

Fényképes önéletrajz elküldésével az Arsboni Karrier felületén keresztül.