BAT Pécsi Dohánygyár Kft.

Adatlap megtekintése

Jogász

Jelentkezz a BAT Vállalatcsoporthoz, ha Te is a jövőn szeretnél dolgozni!

Szakterületek

Vállalati jog és compliance

Munkavégzés helye

1124 Budapest, Csörsz utca 49.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Gyakorlati idő: Pályakezdő, vagy akár több év tapasztalattal rendelkező

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1124 Budapest, Csörsz utca 49.

Amit még érdemes tudnod

Az irodáról:

A BAT Vállalatcsoport továbbfejlesztett stratégiájával egy új, hosszútávú célt tűzött ki: egy jobb holnap építését, csökkentve az üzleti tevékenységünk egészségügyi hatásait azáltal, hogy kevésbé káros termékek szélesebb választékát kínáljuk a fogyasztóinknak.

Többek között az új kategóriás termékeket is magában foglaló portfóliónkat jelképezi a megújult logónk, mert bár tudjuk, hogy a dohánytermékek az örökségünk, nem kell meghatározniuk a jövőnket. Dohányleveleinket így vitorlákra cseréltük, amelyekkel új vizekre evezünk egy jobb holnap felé.

Ami viszont nem változik, az a nyitottság, az elérhető vezetők és a rengeteg visszajelzés! Aki belép a BAT ajtaján, egy olyan fiatal csapatot talál, akik közvetlenek, elfogadóak és nagyra értékelik az egyéniséget. Nálunk nincs dress code, nincs feszengés.

A régóta velünk dolgozó munkatársainkat és azokat is, akik nemrégiben csatlakoztak hozzánk, olyan vállalati értékekkel (vagy ahogyan mi hívjuk, Ethos-szal) inspiráljuk, amelyek reagálnak az állandó változásokra, megtestesítik a tanulási kultúrát és amelyek nyitottak a folyamatos fejlődésre.

Feladatok:

  • Szerződések előkészítése és véleményezése;
  • Jogszabálykutatás;
  • Jogi állásfoglalások készítése;
  • Compliance folyamatok támogatása;
  • Beadványok készítése;
  • Társosztályok támogatása jogi szakértelmet igénylő kérdésekben.

Téged keresünk, ha:

  • Jogi diplomával rendelkezel;
  • Jól beszélsz angolul;
  • Szeretsz és jól tudsz csapatban dolgozni, valamint nem riadsz vissza attól sem, ha közösen kell megoldást találnotok a kihívásokra.

Amit kínálunk:

  • A pozíció betöltése által diverz tapasztalatra tehetsz szert jó munkakörnyezetben, jobban beleláthatsz a vállalati jogi folyamatokba.
  • Egy befogadó és támogató csapathoz tartozhatsz, ahol coaching szemlélettel fejlesztjük a tehetségeket.
  • Rugalmas munkaidőben dolgozunk.
  • Határozatlan idejű munkaszerződést kínálunk (ügyvédi irodán keresztül történő foglalkoztatással).