Irodavezető

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező regionális ügyvédi iroda, fiatalos, dinamikus csapatába keresünk, office manager munkatársat, exkluzív II. kerületi iroda vezetésére.

Munkavégzés helye

1021 Budapest, Tárogató út 47-49.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Angol
  • Gyakorlati idő: 2 év, vagy annál több

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1021 Budapest, Tárogató út 47-49.

Amit még érdemes tudnod

Feladatok

  • Justitia ügyvédi szoftver kezelése.
  • Havi riportok lehívása, előkészítése.
  • Számlakiállítás, nyomonkövetés.
  • Könyvelési anyag összegyűjtése, ÁFA lista ellenőrzése, házipénztár ellenőrzése.
  • Új ügyvédjelöltek körüli összes teendő az állásra jelentkezéstől kezdve a bérpapírok kiosztásáig.
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal (IT cég, HR cég, könyvelő, marketing ügynökség).
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel, találkozók szervezése, adminisztrálása.
  • Kapcsolattartás az üzemeltetéssel, beszerzési feladatok ellátása.
  • Office meetingek szervezése, vezetése.
  • Irodán belüli események szervezése - team building, appreciation week, születésnapok stb.
  • Kisebb projektek menedzselése.
  • Az iroda adminisztratív területeinek irányítása.

Feltételek

  • Felsőfokú végzettség.
  • Felsőfokú (tárgyalóképes) angol nyelvtudás.
  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (előnyt jelent a pénzügyi / gazdasági terület).
  • MS Office programok magabiztos használata.
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség.
  • Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság.
  • Proaktív hozzáállás.
  • Projektmenedzseri szemlélet.

Amit kínálunk:

  • Színvonalas irodai környezet.
  • Céges telefon, laptop.
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség.
  • Fiatalos, dinamikus csapat.
  • Érdekes, változatos munkakör.