fbpx

Asszisztens / Jogi Asszisztens

Szívesen járulnál hozzá a munkáddal nagy volumenű, nemzetközi projektek sikeréhez? Jól beszélsz angolul? Esetleg nem ismeretlen számodra az ügyvédi irodák világa?

Akkor csatlakozz a Wolf Theiss csapatához mint asszisztens!

Jogász kollégáink kiemelkedő szakértelmükkel segítik az ügyfeleket az összetett, határokon átívelő ügyek megoldásában. De az irodai rend örökös fenntartói, akik nélkül minden kolléga „fél kezű óriás” lenne csak, az asszisztensek.

Munkavégzés helye

1085 Budapest, Kálvin tér 12-13.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő: Pályakezdő, vagy akár több év tapasztalattal rendelkező

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1085 Budapest, Kálvin tér 12-13.

Amit még érdemes tudnod

A pozíció célja és felelősségi körök

  • Az ügyvédi szakterülethez kapcsolódó adminisztratív feladatok hatékony ellátása, a partnerek/munkatársak szakképzett, hozzáértő és segítőkész támogatása.
  • Dokumentumok elektronikus és fizikai kezelése és rendezése, adminisztratív támogatása.

Feladatok

  • Dokumentumok, táblázatok, hivatalos levelek előkészítése, szerkesztése, formázása az iroda által használt formai szabályok ismeretében!;
  • Dokumentumkezelő rendszer használata;
  • Nyomtatványkitöltő-, nyilvántartó programok használata (ÁNYK, Cégeditor, IM online, Takarnet)
  • Elektronikus beadványok küldése, letöltése az ügyvéd irányítása mellett (epapír, cégkapu);
  • Iratok átvétele, iktatási feladatok elvégzése;
  • Fordítások megrendelése;
  • Nyilvántartások vezetése;
  • Egyéb ügyintézési feladatok (fénymásolás, szkennelés, iratkötés, akták kezelése);
  • Ügyvédek napi munkájának, ad-hoc támogatása;
  • Dokumentumok archiválása.

Elvárások

  • Minimumkövetelmény: kiváló angol nyelvtudás;
  • Minimumkövetelmény: érettségi;
  • Informatikai ismeretek: MS Office, Windows;
  • Megbízhatóság;
  • Gépírás;
  • Terhelhetőség;
  • Önállóság;
  • Stressztűrő képesség;
  • Pontosság;
  • Rugalmasság;
  • Csapatjátékos szemlélet;
  • Segítőkészség.

Előny

  • Általános adminisztratív tapasztalat, ügyvédi irodai tapasztalat;

Mit kínálunk?

  • Munkaidőnek főszabály szerint a 9:00-17:30 közötti intervallumot tekintjük, de néha adódhatnak olyan helyzetek, amikor szükség lesz a rugalmasságodra.
  • Mivel a Wolf Theiss a kezdetektől fogva csapatban gondolkodik, és hisszük, hogy a sikerek is ennek köszönhetőek, így különösen is megbecsüljük a munkatársainkat és színvonalas munkájukat. Ez mind erkölcsi, mind anyagi értelemben is értendő.
  • Büszkék vagyunk a fiatalos, jó hangulatú légkörre, ami az irodánkban uralkodik; biztosak vagyunk benne, hogy Téged is hamar magával ragad majd!
  • A hatékony munkavégzés érdekében a legmodernebb technológiát biztosítjuk az irodában.

Reméljük, elnyerte a tetszésed a kiírásunk, és mihamarabb személyesen is megismerhetünk Téged! Jelentkezni fényképes önéletrajz megküldésével az Arsboni Karrier felületén keresztül tudsz!