Dóczi Tamás Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

Nemzetközi és hazai ügyfélkörrel rendelkező, alapvetően a polgári jog, azon belül is elsősorban gazdasági és kereskedelmi jog, ingatlanjog területein dolgozó belvárosi ügyvédi iroda keres angol jogi nyelven napi szinten dolgozni tudó ügyvédjelölt munkatársat.

Szakterületek

Gazdasági jog Ingatlanjog Kereskedelmi jog Polgári jog

Munkavégzés helye

Budapest, V. kerület

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő: Pályakezdő, vagy akár több év tapasztalattal rendelkező

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Amit még érdemes tudnod

Feladatok:

  • Szerződések és egyéb okiratok előkészítése, szerkesztése, véleményezése, fordítása;
  • Ügyvédek munkájának támogatása;
  • Bírósági és hatósági beadványok szerkesztése, jogi képviselet ellátása;
  • Részfeladatok ellátása jogi átvilágításokban;
  • Kapcsolattartás, egyeztetés az iroda ügyfeleivel;
  • Elektronikus cég- és változásbejegyzési eljárások előkészítése;
  • Jogi kutatómunka, jogi állásfoglalások készítése.

Elvárások:

  • Aktív angol nyelvtudás mind szóban, mind írásban;
  • Önálló, precíz munkavégzésre való képesség szakmai felügyelet mellett;
  • Teljes munkaidő;
  • Lényeglátó, rendszerező szemlélet;
  • Jó kommunikációs és fogalmazási készség.

Előnyt jelent:

  • Peres tapasztalat;
  • Ügyvédi irodában szerzett ügyvédjelölti szakmai tapasztalat az iroda profiljába tartozó jogterületeken;
  • GDPR iránti érdeklődés vagy tapasztalat;
  • További idegen nyelv ismerete (elsősorban német).

Amit kínálunk:

  • Az ügyfélkör és ellátandó feladatok növekedéséből eredően kihívást jelentő, változatos feladatok, támogató, jelentős szakmai tapasztalattal rendelkező kollégák felügyelete mellett;
  • Önálló, felelősségteljes, valódi jogi munkavégzési lehetőség akár pályakezdő ügyvédjelölteknek is a kezdetektől, érdemi mentorálás és tanítás mellett;
  • Folyamatos szakmai fejlődés;
  • Lehetőség szakvizsga után ügyvédként a csapatban dolgozni;
  • Színvonalas, modern belvárosi ügyvédi irodai környezet;
  • Fizetés: Megegyezés szerint.

Jelentkezés módja: Fényképes szakmai önéletrajzzal, az Arsboni Karrieroldalon keresztül.