fbpx

Dr. Mezei Róbert Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

Kiemelt ügyfélkörrel rendelkező II. kerületi ügyvédi irodánk ügyvédjelöltet keres gazdasági jogi területre. Amit keresünk: magabiztos angol nyelvtudás, átfogó, széleskörű jogi ismeretek, talpraesettség. Amit kínálunk: dinamikus fejlődési lehetőség, szakmai mentorálás, széleskörű tapasztalatszerzés, önálló- és felelősségteljes munkavégzés.

Energiajog Fúziók és felvásárlások Gazdasági jog Ingatlanjog Munkajog Polgári jog Társasági jog

Munkavégzés helye

1026 Budapest, Pasaréti út 96.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő: pályakezdő vagy max 2 éves tapasztalat
  • Diploma minősítése: legalább cum laude

További elvárások

határozott fellépés jó kommunikációs képesség jó problémamegoldó képesség önállóság precizitás stressztűrő képesség szakmai igényesség ügyfélorientált szemlélet

Jelentkezésnél előnyt jelent

szakkollégiumi háttér TDK tagság egyéb nyelvtudás

Feladatok

  • állandó ügyintézés és ügykövetés,
  • cégalapítások, módosítások
  • ingatlan adásvételek előkészítése
  • jogi szakvélemények készítése
  • klasszikus ügyvédjelölti feladatok
  • önálló munkavégzés, ügyvitel elsajátítása
  • projektek jogi támogatása
  • szerződések, okiratok szerkesztése
  • szerződéskötésben való közreműködés
  • ügyféltárgyalásokon való részvétel
  • üzletfelekkel tárgyalás

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1026 Budapest, Pasaréti út 96.
  • Mikortól lehet kezdeni: 2021/08/01
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2021/07/15

Amit mi tudunk kínálni

komplex szakmai fejlesztési program mentoring versenyképes jövedelem teljesítményarányos jövedelem neves ügyfelek hosszú távú karrierlehetőség irodai mentorálás (esetenként/részben) otthonról végezhető munka szakvizsgához kapcsolódó tanulmányi szabadság modern/felszerelt iroda igényes munkakörnyezet

Irodánk küldetése, hogy ügyfeleinket a hagyományos jogi tanácsadás keretein belül – megtartva az ügyvédi munka diszkrécióját, pontosságát és bizalmi jellegét – a mai felgyorsult gazdasági élet követelményeinek megfelelően, magas szakmai színvonalon képviseljük.

​Független ügyvédi irodaként nem azt a célt tűztük, hogy Budapest legnagyobb ügyvédi irodájává váljunk, hanem azt, hogy ügyfeleink bármikor bizalommal forduljanak az ügyüket felelősségteljesen képviselő kollégáinkhoz. Irodánk az elmúlt években ügyfeleink körében elismertséget vívott ki többek között M&A ügyletek, energiajog, munkajog és társasági jog területén.

​Függetlenségünk azonban nem jelenti az együttműködés hiányát: ügyfeleink képviselete során elengedhetetlen, hogy pénzügyi tanácsadókkal, számviteli szakemberekkel és esetenként külföldi ügyvédi irodákkal is együtt működjünk dolgozzunk az kitűzött célok elérése érdekében.

A velünk együttműködő cégek szakmai közreműködésével komplex szolgáltatást tudunk nyújtani ügyfeleink részére gazdálkodásuk feltételrendszerének kialakításában és működtetésében, különös tekintettel a vállalkozási és befektetési tanácsadásra, adótanácsadásra, könyvelésre vagy könyvvizsgálatra.