Ecovis Hungary Legal

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

Az Ecovis 80 országban 9300 munkatárssal működő, nemzetközi tanácsadói hálózatának magyar tagja. Teljes körű jogi szolgáltatást nyújtunk, dinamikusan fejlesztünk új üzletágakat, és komplex megoldásokat kínálunk az ECOVIS HUNGARY cégcsoport pénzügyi szakterületeivel együttműködve. Ügyvédi Irodánkba keressük leendő ÜGYVÉDJELÖLT munkatársunkat.

Szakterületek

Polgári eljárásjog Polgári jog

Munkavégzés helye

1036 Budapest, Bécsi út 52.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Gyakorlati idő: 1-2 év
  • Diploma minősítése: legalább cum laude

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1036 Budapest, Bécsi út 52.

Amit még érdemes tudnod

Főbb feladatok:

Ügyvédjelölti feladatok ellátása elsősorban a polgári jog területén:

  • Szerződések és egyéb okiratok szerkesztése, véleményezése;
  • Peres- és nemperes beadványok szerkesztése;
  • Cégiratok készítése, cégeljárásban való közreműködés;
  • Jogi állásfoglalások készítése, jogi kutatómunka végzése;
  • Eljárás bíróságok előtt peres és peren kívüli ügyekben, valamint hatóságok és egyéb szervek előtt.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jogi diploma, legalább cum laude minősítéssel;
  • Legalább 1 éves, legfeljebb 2 éves ügyvédi irodában szerzett szakmai gyakorlat;
  • Önálló munkavégzés megfelelő szakmai támogatás, felügyelet mellett;
  • Kiemelkedő pontosság, precizitás;
  • Flexibilitás és terhelhetőség;
  • Magabiztos, határozott fellépés;
  • Megbízhatóság;
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség;
  • Ügyvédi munkához elengedhetetlen elektronikus felültetek felhasználó szintű ismerete (e-per felületek, cégeljárási felületek, FMH rendszer).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Biztos polgári jogi tudás;
  • Peres gyakorlat (ideértve a közigazgatási pereket is);
  • Jogosítvány és gépjármű;
  • Azonnali munkakezdés;
  • Angol nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • Gyakorlatorientált tudás megszerzése;
  • Hosszú távú karrierlehetőség;
  • Átlagot meghaladó jövedelemszerzési lehetőség;
  • Stabilitás, kiszámíthatóság;
  • Több jogterületet érintő, összetett megoldásokat igénylő ügyletekben való részvétel.

Kiválasztási folyamat:

Ha az önéletrajzod alapján kiválasztunk, első körben egy szakmai teszt kitöltésére kérünk fel irodánkban, annak pozitív értékelését követően pedig egy kötetlen beszélgetésre hívunk. Szakami önéletrajzodat kérjük megküldeni az Arsboni Karrieroldalon keresztül.