Ügyvédjelölt

Ügyvédjelöltek jelentkezését várja az Eversheds Sutherland nemzetközi hátterű ügyvédi iroda. Főként gazdasági jog területen felmerülő feladatok elvégzésére és szerződések, okiratok elkészítésére és fordítására.

Szakterületek

Gazdasági jog

Munkavégzés helye

Budapest, Pasaréti út 59, 1026

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol

További elvárások

Microsoft Office elhivatottság felelősségtudat precizitás

Előnyök

versenyképes jövedelem nemzetközi szakmai háttér szakmai fejlődés lehetősége hosszú távú karrierlehetőség modern/felszerelt iroda

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: Budapest, Pasaréti út 59, 1026

Amit mi tudunk kínálni

Amit még érdemes tudnod

Elvárások:

  • Magyar jogi végzettség
  • Felsőfokú vagy azzal egyenértékű angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Magas szintű kommunikációs készség szóban és írásban
  • Kiváló munkabírás
  • Kiemelkedő problémamegoldó és stressz-tűrő képesség
  • Pontosság, precizitás
  • Proaktív, felelősségteljes munkavégzés önállóan és csoport tagjaként is
  • MS Office alkalmazások magabiztos ismerete
  • Elhivatottság

Előnyt jelenthet:

  • Tárgyalóképes német nyelvismeret

Feladatok:

  • Gazdasági jogi területeken felmerülő feladatok elvégzése
  • Szerződések és más okiratok szerkesztése, kidolgozása, véleményezése, fordítása
  • Eljárás bírósági és más hatósági ügyekben
  • Jogi háttéranyagok kutatása, értékelése
  • Munkájához kapcsolódó jogterületek joggyakorlatának nyomon követése
  • Az ügyvédek munkájának támogatása

Amit kínálunk:

  • Magas színvonalú irodai környezet
  • Felelősségteljes, önálló feladatok
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Nemzetközi szakmai háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú karrier-lehetőség
eversheds-sutherland-gyvdi-iroda-arsboni-karrier