Ügyvédjelölt

Nemzetközi tevékenységű ügyvéd pályakezdő, vagy 1 éves tapasztalattal rendelkező ügyvédjelöltet keres, magabiztos felsőfokú német nyelvtudással.

Szakterületek

Cégjog Ingatlanjog Munkajog Társasági jog

Munkavégzés helye

1111 Budapest, Bartók Béla út 54.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Német
  • Gyakorlati idő: pályakezdő vagy max 1 éves tapasztalat

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1111 Budapest, Bartók Béla út 54.

Nemzetközi tevékenységű, bécsi és budapesti székhellyel rendelkező ügyvéd, bővülő budapesti (XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér) csapatába keresünk felsőfokú német nyelvtudással ügyvédjelöltet teljes munkaidőben. Irodánk kiemelt területei közé a cégjog, társasági jog, munkajog és az ingatlanjog tartozik.

Elvárások:

  • A német és a magyar nyelv kiváló szintű ismerete;
  • Jogi diploma;
  • Teljesítményorientáltság és terhelhetőség;
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, határidők betartása;
  • Csapatszellem és együttműködőkészség;
  • Megbízhatóság és precizitás;
  • Ügyfélcentrikusság;
  • Az MS Office programok magabiztos kezelése;
  • Határozott fellépés illetve kiváló kommunikációs készség.

Előnyt jelent:

  • (megkezdett) PhD tanulmányok;
  • Ügyvédi irodai vagy jogi munkatapasztalat;
  • Angol nyelvtudás;
  • Azonnali munkakezdés.

Lényegesebb feladatok:

  • Szakmai segítség a jogi tevékenységek elvégzésében, különösen a szerződések és beadványok előkészítésében;
  • Kapcsolattartás magyar és osztrák hatóságokkal;
  • Jogi szövegek fordítása németről magyarra és fordítva;
  • Jogesetek, bírósági döntések vizsgálata, jogi kutatómunka;
  • Közreműködés peres képviseletben, bírósági tárgyalásokon való részvétel.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Biztos munkahely;
  • Hosszú távú együttműködés;
  • Változatos, érdemi munka;
  • Barátságos, fiatalos, dinamikus csapat;
  • Nemzetközi munkakörnyezet;
  • Folyamatos képzés a jogi tevékenységekkel kapcsolatosan;
  • Folyamatos szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség.

Kérjük, küldje el jelentkezését (fotóval ellátott önéletrajz és motivációs levél magyar és német nyelven) az Arsboni Karrier felületén keresztül.