Sár és Társai Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

Minimum egy év tapasztalattal rendelkező ügyvédjelöltet keresünk. Lehet, hogy pont téged! Magadra ismersz?

- dolgoztál már ügyvédi irodában
- érdekel és figyelemmel kísérted az utóbbi hónapok GDPR őrületét
- emellett érdekel az adatvédelmi és az IT jog
- kiválóan tudsz angolul

Szakterületek

Adatvédelem Gazdasági jog Médiajog Szellemi tulajdon (IP)

Munkavégzés helye

1051 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 16. II. emelet

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: Minimum 1 év
  • Diploma minősítése: nem elsődleges szempont

További elvárások

Word Excel PowerPoint Jogtár csapatjátékos hozzáállás határozott fellépés jó kommunikációs képesség megbízhatóság precizitás szakmai igényesség ügyfélorientált szemlélet GDPR érdeklődés

Előnyök

kellemes/ barátságos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem belvárosi iroda neves ügyfelek szakmai fejlődés lehetősége hosszú távú karrierlehetőség Irodai mentorálás csapatépítők

Feladatok

  • belső szabályzat karbantartása
  • belső utasítások, szakmai anyagok elkészítése
  • compliance jellegű feladatokban részvétel
  • jogi állásfoglalások készítése
  • jogi kockázatok azonosítása, kezelése
  • jogi szakvélemények készítése
  • közreműködés peres eljárásokban
  • ügyféltárgyalásokon való részvétel
  • üzleti igények és jogi lehetőségek egyeztetése

  • Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 16. II. emelet
  • Mikortól lehet kezdeni: 2018/07/02
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2018/07/02

Amit mi tudunk kínálni

Nálunk tapasztalt ügyvédektől tanulhatsz, akiknek mindig nyitva áll az ajtajuk. De az önáló munka és probléma-megoldás is a mindennapjaid része lesz.

Garantáltan jól érzed majd magad, ha

- szeretnél frekventált helyen dolgozni, ahonnan nem csak a tömegközlekedési eszközök, de a teraszok is sétatávolságban vannak

- fiatalos csapatban dolgoznál - jelöltekkel és ügyvédekkel egyaránt

- nem riadsz meg néhány csapatépítő aktivitástól sem (pl. bowling vagy teraszparti)

- szeretnél saját név alatt szakmai cikkeket publikálni

- szeretsz futni

Képek az irodáról