fbpx

Gyakornok

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező budapesti irodánk gyakornokot keres. Amennyiben érdekel a társasági jog, kereskedelmi jog és munkajog területe, valamint magabiztosan kommunikálsz angolul, ne habozz jelentkezni hozzánk!

Fúziók és felvásárlások (M&A) Gazdasági jog Ingatlanjog Kereskedelmi jog Munkajog Társasági jog

Munkavégzés helye

1117 Budapest, Dombóvári út 27.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő: Legalább másodéves (gyakornok esetén)

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1117 Budapest, Dombóvári út 27.
  • Munkaidő: Részmunkaidő
  • Szerződés: Határozott

Amit még érdemes tudnod

Feladatok:

  • Jogszabálykutatás, jogesetek feldolgozása, háttéranyagok készítése;
  • Levelek, beadványok, szerződések, jogi tanácsok előkészítése, megfogalmazása magyar és/vagy angol nyelven;
  • Szakmai anyagok fordítása;
  • Az ügyvédi munka egyéb támogatása.

Elvárások:

  • Hallgatói jogviszony;
  • Részmunkaidő: legalább heti 20 óra vállalása;
  • Kiváló angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt;
  • Alapos és pontos munkavégzés;
  • Az ügyvédi irodai munka iránti elhivatottság.

Előnyt jelent:

  • Az angol jogi szaknyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • A nálunk dolgozók egyszerre tapasztalhatják meg egy kis iroda működését és szerezhetnek tapasztalatot jelentős nemzetközi tranzakciókban;
  • Színvonalas munkakörnyezet és munkaeszközök;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • A gazdasági jog területén rendkívül széles tapasztalatszerzési lehetőség.

Az Arsboni Karrier felületén, önéletrajz csatolásával.