fbpx

Termel & Zsidi Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Gyakornok

Elsősorban polgári joggal - azon belül főként gazdasági joggal -, valamint munkajoggal foglalkozó budapesti ügyvédi iroda gyakornokot keres.

Szakterületek

Gazdasági jog Polgári jog

Munkavégzés helye

1117 Budapest, Fehérvári út 50-52

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar
  • Gyakorlati idő: 3 év, vagy annál több

További elvárások

Microsoft Office jó kommunikációs képesség megbízhatóság precizitás

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1117 Budapest, Fehérvári út 50-52
  • Munkaidő: Részmunkaidő

Amit még érdemes tudnod

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség; hosszútávú karrier
  • Rugalmasság
  • Színvonalas munkakörnyezet; Friss gyümölcs az irodában, relax szoba
  • Fiatalos csapat, családias légkör, csapatépítő programok
  • Éves teljesítményértékelés keretében visszajelzés

Feladatok:

  • Jogszabályok, jogalkalmazási gyakorlat folyamatos figyelemmel kísérése
  • Okiratok, szerződések, jogi állásfoglalások szerkesztése
  • Ügyvéd munkájának segítése

Elvárások:

  • Legalább 3 év befejezett egyetemi tanulmány
  • Precizitás
  • Megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Magabiztos számítógép felhasználói ismeretek

A fényképes szakmai önéletrajzot – a fizetési igény megjelölésével – az Arsboni Karrier oldalán várjuk.