Lakatos, Köves és Társai Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Gyakornok

A Lakatos, Köves és Társai nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi iroda, negyed- és ötödéves joghallgatók jelentkezését várja gyakornoki pozíció betöltésére.

Munkavégzés helye

1075 Budapest, Madách Imre út 14.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Angol

További elvárások

elhivatottság felelősségtudat megbízhatóság motiváltság önállóság precizitás szakmai igényesség

Előnyök

dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem belvárosi iroda neves ügyfelek szakmai fejlődés lehetősége hosszú távú karrierlehetőség korlátlan kávéfogyasztás napi gyümölcsfogyasztás modern/ felszerelt iroda

Feladatok

  • adminisztratív feladatok ellátása
  • eljárások nyomonkövetése
  • jogszabálykövetés és kutatás
  • önálló munkavégzés, ügyvitel elsajátítása
  • szakmai anyagok fordítása
  • ügyvédek munkájának segítése

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1075 Budapest, Madách Imre út 14.
  • Mikortól lehet kezdeni: 2018/11/05
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozott
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2018/10/29

Amit mi tudunk kínálni

Amit még érdemes tudnod

Elvárások:

  • legalább 4-es tanulmányi átlageredmény
  • magas szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)

Amit kínálunk:

  • érdemi, szakmai feladatok
  • nyitott, dinamikus, sikerorientált csapat, összetartó munkatársak
  • azok, akik a szakmai gyakorlat során bizonyítják elszántságukat és rátermettségüket, a diploma megszerzése után ügyvédjelöltként folytathatják nálunk a pályafutásukat
  • munkavállalói jogviszony gyakornokoknak is
  • versenyképes fizetés

Képek az irodáról