Egyéb jogász

Válaszd az adótanácsadó pályát!

A KPMG most egyaránt vár pályakezdő jogászokat és joghallgatókat adótanácsadó csapatába. Sajátítsd el a tudást a szakma legjobbjaitól, és boostold fel a cv-det, miközben egy fiatalos és motivált csapat részévé válsz.

Szakterületek

Adójog

Munkavégzés helye

1134 Budapest, Váci út 31.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Diploma minősítése: nem elsődleges szempont

További elvárások

Word Excel Jogtár csapatjátékos hozzáállás jó problémamegoldó képesség precizitás

Előnyök

kellemes/ barátságos munkahelyi környezet dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem neves ügyfelek nemzetközi szakmai háttér szakmai fejlődés lehetősége hosszú távú karrierlehetőség korlátlan kávéfogyasztás igényes munkakörnyezet légkondi tréningek/ továbbképzések csapatépítők

Feladatok

  • adminisztratív feladatok ellátása
  • állandó ügyintézés és ügykövetés,
  • compliance jellegű feladatokban részvétel
  • eljárás bírósági és más hatósági ügyekben
  • jogi tanácsadás
  • közreműködés hatósági eljárásokban
  • önálló munkavégzés, ügyvitel elsajátítása
  • riportok, beszámolók összeállítása
  • ügyfelekkel kapcsolattartás

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1134 Budapest, Váci út 31.
  • Munkaidő: Teljes vagy részmunkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Amit mi tudunk kínálni (kiegészítés): sikeres együttműködés esetén, teljes állás lehetősége (gyakornoknál)
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2019/08/16

Amit mi tudunk kínálni

Amit még érdemes tudnod

What we offer:
— development of valuable technical skills, broad commercial understanding and in-depth
knowledge of different industry sectors
— learning from professionals and spend your time in a young and motivated team
— access to technical content and learning activities
— strong start to a successful career in business
— work with a wide selection of prestigious clients with exciting assignments
— chance to get a full time job after internship

Our activities include:
— Customised tax planning for both individuals and corporations
— Share options, advice on secondments, foreign pension funds, etc.
— Assistance in connection with investigations performed by the tax authority in respect of private
individuals, along with the relevant administration and representation before the tax authority
— Comprehensive performance of tasks related to the preparation of tax/social security returns,
including tax/social security payment assistance
— Personal income tax and social security advice, administration and representation before the tax authority in connection with tax return filing and related questions arising.

Requirements:
— Completed or ongoing studies specialized in Law or Economics
— General awareness on domestic and international economic news
— Effective written and oral communication both in Hungarian and English (other language -German- is an advantage)
— Basic knowledge of taxation could be an advantage
— Ability and willingness to learn and deliver in a challenging environment
— Strong analytical skills
— Ability to identify potential problems and issues easily
— Precise work style and team player at heart
— Have a constructive attitude and process feedback easily
— Good computer skills (Word and Excel)

If you are up for the challenge, please apply by uploading
your English and/or Hungarian CVs.

Képek az irodáról

gyakornoki-plyakezd-adtancsad-global-mobility-services-arsboni-karrier