Ügyvédjelölt

A Hogan Lovells, nemzetközi ügyvédi iroda munkatársat keres ügyvédjelölti munkakörbe!

Munkavégzés helye

Budapest, Vörösmarty tér 7/8, 1051

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Angol
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: Pályakezdő, vagy akár több év tapasztalattal rendelkező

További elvárások

csapatjátékos hozzáállás diszkréció elhivatottság felelősségtudat gyakorlat-orientáltság határozott fellépés megbízhatóság motiváltság önálló munkavégzés precizitás szakmai igényesség ügyfélorientált szemlélet

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: Budapest, Vörösmarty tér 7/8, 1051
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2019/11/21

Feladatok:

  • Szerződések és más okiratok szerkesztése, véleményezése, fordítása
  • Jogi állásfoglalások előkészítése, elkészítése
  • Peres képviselet
  • Önálló munkavégzés igényes szakmai felügyelet mellett

Elvárások:

  • Jogi egyetemi végzettség, optimálisan egy éves munkatapasztalat
  • Felsőfokú vagy azzal egyenértékű angol nyelvtudás
  • Szakmai igényesség, alaposság, precizitás
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Csapatmunkára, együttműködésre való készség
  • Szakmai elhivatottság, nagyfokú munkabírás
  • Önálló munkavégzési képesség, határozott fellépés, gyakorlatiasság
  • Számítógépes felhasználói ismeret (nyilvántartások, cégeljárás, e-per, fmh. ismerete előnyt jelent)

Előnyt jelent:

  • Egyéb nyelvek (német, francia) ismerete
  • Ügyvédi irodában szerzett gyakornoki vagy ügyvédjelölti munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Széleskörű gyakorlati és elméleti tapasztalatok megszerzése
  • Szakmai fejlődés lehetősége egy dinamikus csapat tagjaként
  • Versenyképes jövedelem
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
hogan-lovells-gyvdjellt-arsboni-karrier