Asszisztens / Jogi Asszisztens

Segítsd munkáddal az ügyvédeket és az ügyvédjelölteket egy nívós budapesti ügyvédi irodában. Jelentkezz és pillants bele egy ügyvédi iroda mindennapjaiba!

Munkavégzés helye

1036 Budapest. Lajos utca 78

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Gyakorlati idő: Minimum 1 év

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1036 Budapest. Lajos utca 78

A Kálóczy és Társai Ügyvédi Iroda 2007-es alapítása óta nyújt komplex jogi tanácsadást magyar kis- és középvállalkozásoknak és multinacionális társaságoknak egyaránt. Ha csatlakozol hozzánk, bepillantást nyerhetsz abba miként működik egy ügyvédi iroda.

Keressük jogi asszisztensi munkatársunkat, aki proaktív, kommunikatív és hihetetlenül precíz. Mi egy családias iroda vagyunk a Kolosy téren, olyan embert keresünk aki könnyedén beilleszkedik ebbe a környezetbe, akivel hosszútávra tervezünk. Jelentkezz ha szeretnél egy olyan irodában dolgozni ahol jó hangulatban telnek a munkanapok. Munkád során adminisztratív és klasszikus irodai feladatok (számlázás, postázás) ellátásával segítheted ügyvéd és jelölt kollégáidat. A munkádhoz szükséges eszközöket biztosítjuk, nem zárkózunk el a részmunkaidőtől sem.

Feladatok:

  • Az ügyvédek és a jelöltek szakmai irányítása mellett sablonszerződések előkészítése;
  • Az ügyvédek, ügyvédjelöltek mindennapi munkájának támogatása;
  • Elektronikus nyomtatványok kitöltése;
  • Iratok összeállítása, elektronikus előkészítése;
  • Egyszerűbb levelek, nyilatkozatok előkészítése;
  • Telefonos kapcsolattartás ügyfelekkel;
  • Telefonos ügyintézés hatóságokkal (elsősorban bíróságokkal, végrehajtókkal, közjegyzőkkel).

Elvárások:

  • Legalább 1 éves, irodai adminisztráció területén szerzett tapasztalat;
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete (egyszerűbb e-mailek megfogalmazása, angol nyelven történő kapcsolattartás);
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • Önálló munkavégzésre való készség, kreatív gondolkodásmód és problémakezelés;
  • Kezdeményezőkészség, határozottság, megbízhatóság;
  • Alapos, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Főiskolai/egyetemi diploma;
  • Jogi területen (ügyvédi iroda, közigazgatás) szerzett szakmai tapasztalat;
  • ÁNYK nyomtatványkitöltő program ismerete;
  • Tízujjas/vakon gépelés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Hosszútávú munkavégzéséi lehetőség;
  • Bónusz, egyéni teljesítmény értékelés és az eltöltött idő függvényében;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Home office munkavégzési lehetőség;
  • Szakmai fejlődés támogatása.