VÁRNAI ÉS TÁRSA Ügyvédi Iroda - Cathay Associates

Adatlap megtekintése

Jogi Asszisztens

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, főként társasági-, gazdasági-, ingatlan-, munkajog területére szakosodott budai ügyvédi iroda keres részmunkaidős adminisztratív munkatársat.

Munkavégzés helye

1026 Budapest, Pasaréti út 25. A. ép. II/1.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol-Középfok
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: pályakezdő
  • Diploma minősítése: nem elsődleges szempont

További elvárások

Jogtár megbízhatóság önálló munkavégzés precizitás

Előnyök

kellemes/ barátságos munkahelyi környezet dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet

  • Munkavégzés helye: 1026 Budapest, Pasaréti út 25. A. ép. II/1.
  • Munkaidő: Részmunkaidő
  • Amit mi tudunk kínálni (kiegészítés): fejlődési lehetőség, rugalmasság

Amit mi tudunk kínálni

Amit még érdemes tudnod

Feladatok:
- ügyvédi iroda tevékenységének adminisztratív támogatása
- bejövő- és kimenő levélpostai és elektronikus dokumentumok kezelése, iktatása, nyilvántartások vezetése
- bejövő hívások fogadása
- elektronikus iratok és formanyomtatványok előkészítése és kitöltése
- számlázás
- fénymásolás, szkennelés
- ügyvédek, ügyvédjelöltek munkájának segítése

Elvárások:
- önálló munkavégzés
- megbízhatóság
- precizitás
- angol nyelv magabiztos ismerete szóban és írásban
- bíróságokkal, hatóságokkal történő elektronikus kapcsolattartási platformok ismerete (ÁNYK, E-PAPÍR, MOKK rendszer, stb.)

Amit kínálunk:
- színvonalas irodai munkakörnyezet
- fiatalos csapat
- fejlődési lehetőség
- rugalmasság

Az állás részmunkaidős jellegére tekintettel lelkes joghallgatók, jogi asszisztens hallgatók jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület