Telenor Hungary Ltd.

Adatlap megtekintése

Egyéb jogász

Mi - itt a Telenornál – elhivatottan végezzük munkánkat, úgy, hogy közben egy energikus, lelkes csapat tagjai vagyunk, ahol a jó hangulat segíti feladataink elvégzését.
Kompromisszumok nélküli mobilozást, a szabadság élményét nyújtani ügyfeleinknek – az, amiért a Telenor munkatársaiként minden nap dolgozunk.
Csatlakozz hozzánk Te is és jelentkezz!

Munkavégzés helye

2045, Törökbálint, Pannon út 1.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 2045, Törökbálint, Pannon út 1.

Amit még érdemes tudnod

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés, bónusz és bruttó 700 000 HUF cafeteria / év
  • Céges laptop, telefon és korlátlan internet
  • Magán egészségbiztosítás, melyet családtagjaidra is kiterjeszthetsz
  • Saját konditerem, szauna, csocsó -és pingpongasztal
  • Korlátlan kávéfogyasztás és gyümölcsnap
  • Szakmai fejlődési lehetőség, egész napos learning day esemény / év
  • Péntekenként kutyanap!

Elvárások:

  • monotonitás-tűrés
  • felelősségtudat
  • megbízhatóság
  • önálló munkavégzés
  • angol nyelv ismerete
  • precizitás

Feladataid:

A jogi igazgatóság napi munkájának segítőkész támogatása, munkaszervezésben, a határidők
betartatásában való közreműködés.

⭐️ Beadványok útmutatás alapján történő összeállítása, előkészítése.
⭐️ Hatósági adminisztrációs kapcsolattartás, bejelentések kezelése.
⭐️ Számlák, megrendelések kezelése, perköltségek intézése, díjak, költségek, illetékek határidőben való megfizetésének biztosítása.
⭐️ Prezentációk előkészítése, készítése.
⭐️ A területre érkező levelek iktatása, szortírozása, telefonhívások kezelése, elektronikus és fizikai akták rendben tartása.
⭐️ Megbeszélések és egyéb programok szervezése, előkészítése, jegyzőkönyvek készítése.
⭐️ A jogi igazgató részére személyi asszisztensi feladatok ellátása.

⭐️ rendelkezel felsőfokú végzettséggel
⭐️ magabiztos kommunikációs készséged van angol nyelven (írásban és szóban egyaránt)
⭐️ proaktív, megoldás-orientált attitűd és jellemez Téged
⭐️ segítőkész és határozott személyiségnek tartod magad
⭐️ a hozzállásod nyitott és rugalmas

Céges buszaink Kelenföldről, Népliget és Déli Pályaudvar megállóhelyekről indulnak és 20 perc alatt az irodához érnek. Buszaink továbbá megállnak az Újbuda-központ, Boráros tér, Bah csomópont, Sasadi út megállóhelyeken is - illetve autóval is gyorsan megközelíthető a lokáció.

Nézd meg a rólunk készült videót, ahol bemutatjuk a Telenor házat: Videó megtekintése

Kattints a „jelentkezés most" gombra a lap alján és küldd el nekünk a CV-det!