fbpx

Asszisztens / Jogi Asszisztens

Az Arsboni egy kedves partnere pályakezdő jogi asszisztenst keres nettó 250-300 eFt közötti bérsávos fizetésért. Már joghallgatóként is jelentkezhetsz!

A nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, Budapest belvárosában található ügyvédi iroda lelkes, csapatába passzoló munkatársát keresi az Arsboni közreműködésével!

Munkavégzés helye

Budapest

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő: pályakezdő vagy max 2 éves tapasztalat

További elvárások

Word Excel Microsoft Office csapatjátékos hozzáállás gyakorlat-orientáltság jó kommunikációs képesség önállóság szakmai igényesség ügyfélorientált szemlélet

Jelentkezésnél előnyt jelent

képszerkesztő programok ismerete

Feladatok

  • adminisztratív feladatok ellátása
  • állandó ügyintézés és ügykövetés,
  • beadványok elkészítése, benyújtása
  • elektronikus rendszereken történő iratbeadások
  • eljárások nyomonkövetése
  • hatóságokkal történő kapcsolattartás
  • hivatali és postai ügyintézés
  • nyilvántartások vezetése, iktatás

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2020/06/11

Amit mi tudunk kínálni

szakmai coaching kellemes/ barátságos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem belvárosi iroda neves ügyfelek szakmai fejlődés lehetősége hosszú távú karrierlehetőség

Amit még érdemes tudnod

Az iroda pályakezdő, vagy 1-2 év tapasztalattal rendelkező jogi asszisztens kollégáját keresi, aki teljes munkaidőben, határozatlan idejű munkaszerződéssel a klasszikus asszisztensi feladatok mellett beadványok, kérelmek előkészítésével, valamint hatósági adminisztrációs kapcsolattartással is foglalkozik.

Feladatok:

  • Klasszikus asszisztensi feladatok (híváskezelés, adminisztratív segítségnyújtás, találkozók szervezése, kapcsolattartás, ügyfelek fogadása)
  • Irodai adminisztráció (pl. postai ügyintézés, feladatkörhöz kapcsolódó gazdasági feladatok ellátása)
  • Kommunikáció és PR  (Iroda weboldalának, bemutatkozó anyagainak, hírleveleinek szerkesztése)
  • Beadványok elkészítése (pl. változásbejegyzési kérelmek) és hatósági kapcsolattartás

Elvárások:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Microsoft Office programok ismerete (képszerkesztő programok ismerete előny)
  • Pr és kommunikációs gyakorlat előny

Amit kínálunk:

  • Tapasztalattól függő kezdő bérezés nettó 250.000 és 300.000 Ft közötti bérsávban
  • Kiemelkedően jó lokáció a belvárosban
  • Modern irodai környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség, mentorálás

Szívesen várjuk, azon joghallgatók jelentkezését is, akik a teljes munkaidőt vállalva az egyetem mellett hosszabb távon is beletanulnának egy ügyvédi iroda mindennapi működésébe (később akár ügyvédjelöltként is van lehetőség elhelyezkedni).

Bizonytalan vagy? Kérdésed merült fel?

Chatelj az Arsboni munkatársaival a bővebb információkért!

Várjuk angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat az alábbi 'Jelentkezés most' gombra kattintva!