B+N Referencia Zrt.

Adatlap megtekintése

Egyéb jogász

Vállalatunk budapesti irodájába (XIII. kerület) az alábbi pozícióra keresünk JOGI ELŐADÓ munkatársat.

Szakterületek

Adatvédelem Munkajog Társasági jog

Munkavégzés helye

1132 Budapest, Váci út 30

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: Minimum 1 év
  • Diploma minősítése: nem elsődleges szempont

További elvárások

Word Excel PowerPoint Microsoft Office jó kommunikációs képesség jó problémamegoldó képesség önálló munkavégzés szakmai igényesség

Előnyök

kellemes/ barátságos munkahelyi környezet dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem irodai mentorálás

Feladatok

  • jogi szakvélemények készítése
  • jogszabálykövetés és kutatás
  • szerződések, okiratok szerkesztése
  • ügyfelekkel kapcsolattartás

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1132 Budapest, Váci út 30
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2020/10/13

Amit mi tudunk kínálni

Amit még érdemes tudnod

Feladatok:

  • Szerződések előzetes jogi véleményezése, valamint szerződések, egyéb megállapodások szerkesztése;
  • Munkajog területén a szükséges iratok előkészítése, szerkesztése, véleményezése; munkáltatói intézkedések keretében;
  • A jogi feladatokhoz kapcsolódó feljegyzések készítése, nyilvántartások vezetése;
  • Kapcsolattartás, együttműködés a leányvállalatok képviselőivel;
  • Adatvédelem területén a Társaság működése során felmerülő dokumentumok előkészítése;
  • Jogszabályváltozás figyelése;
  • Tranzakciós dokumentumok átvilágítása;
  • minden ad hoc jellegű feladat, amely a Társaság tevékenysége során szükségesként felmerül.

Elvárások:

  • Felsőfokú, jogi szakvégzettség
  • Minimum 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • MS Office programok elhasználói szintű ismerete (Excel, Word, Power Point)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Betanítás, fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Stabil, hosszú távú munka
  • Minőségi környezet