Nemzeti Kommunikációs Hivatal

Adatlap megtekintése

Egyéb jogász

A Nemzeti Kommunikációs Hivatal Pályázati felhívása jogi ügyintéző munkakör betöltésére határozatlan időtartamra.

Munkavégzés helye

1055 Budapest, Kossuth Lajos tér

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1055 Budapest, Kossuth Lajos tér
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2020/01/14

Amit még érdemes tudnod

ELLÁTANDÓ FELADATOK:

Jogi szaktudást igénylő munka, közbeszerzési/beszerzési eljárások lefolytatásához kapcsolódó jogi feladatok ellátása, így különösen:

  • Jogszabályfigyelés, jogszabálytervezetek áttekintése, véleményezése
  • Jogi szakértelem biztosítása a közbeszerzési/beszerzési eljárásokban, szerződéstervezetek kialakítása, véleményezése
  • Belső szabályzatok, utasítások előkészítése, egyeztetése az érintett szervezeti egységekkel
  • Szerződések előkészítése, egyeztetése, nyilvántartása
  • A szerződések teljesítésének nyomon követése, szükség szerint szerződés-módosítások előkészítése

ELŐÍRT VÉGZETTSÉG, SZAKMAI TAPASZTALAT:

  • Felsőfokú jogi végzettség
  • Jogi területen szerzett, legalább 1-3 év szakmai tapasztalat

ELVÁRT KÉPESSÉGEK, ISMERETEK:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság, teherbírás
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Jó szervezőkészség, kapcsolatteremtő készség, tárgyalókészség
  • Kreatív, megoldáskereső személyiség

ELŐNYT JELENT:

  • Jogi szakvizsga
  • Költségvetési szervnél /állami tulajdonú gazdasági társaságnál szerzett gyakorlat
  • Közbeszerzési eljárások lebonyolításában szerzett tapasztalat
  • Közbeszerzési referensi képesítés

AMIT KÍNÁLUNK:

Innovatív és nyitott légkör, képzési és önképzési lehetőségek, családbarát munkahely, cafeteria.

FELTÉTELEK:

Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet

JOGVISZONY:

Kormányzati igazgatásról szóló törvény szerinti jogviszony

JELENTKEZÉSHEZ CSATOLANDÓ:

  • Fényképes, részletes szakmai önéletrajz
  • Fizetési igény megjelölése
  • Hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázatot az elbírálásban részt vevő személyek megismerjék

JELENTKEZÉSi Határidő:

  1. január 31.
jogi-gyintz-pozci-a-nemzeti-kommunikcis-hivatalban-arsboni-karrier