Ügyvédjelölt

Our Tax Litigation team has years of experience, delivering a focused and specialized Tax Litigation service in Hungary. Involved in diverse and interesting cases, they undertake complex tax technical work with a focus on contentious and potentially contentious tax matters through tax disputes and litigation.

Szakterületek

Adójog

Munkavégzés helye

1132 Budapest, Váci út 20.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: pályakezdő vagy max 1 éves tapasztalat
  • Diploma minősítése: legalább cum laude

További elvárások

Word Excel Jogtár csapatjátékos hozzáállás diszkréció elhivatottság felelősségtudat gyakorlat-orientáltság határozott fellépés jó kommunikációs képesség jó problémamegoldó képesség lojalitás megbízhatóság motiváltság nagy munkabírás terhelhetőség önállóság precizitás rugalmasság stressztűrő képesség szakmai igényesség ügyfélorientált szemlélet

Előnyök

kellemes/ barátságos munkahelyi környezet dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet béren kívüli juttatások versenyképes jövedelem teljesítményarányos jövedelem belvárosi iroda neves ügyfelek nemzetközi szakmai háttér szakmai fejlődés lehetősége hosszú távú karrierlehetőség korlátlan kávéfogyasztás prémium juttatás céges telefon laptop cafeteria modern/ felszerelt iroda igényes munkakörnyezet légkondi tréningek/ továbbképzések csapatépítők

Feladatok

  • beadványok elkészítése, benyújtása
  • eljárás bírósági és más hatósági ügyekben
  • eljárások nyomonkövetése
  • jogi tanácsadás
  • jogszabálykövetés és kutatás
  • közreműködés hatósági eljárásokban
  • közreműködés peres eljárásokban
  • külföldi ügyfelekkel kapcsolattartás
  • szerződések, okiratok szerkesztése
  • üzletfelekkel tárgyalás

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1132 Budapest, Váci út 20.
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2018/09/07

Amit mi tudunk kínálni

Amit még érdemes tudnod

In your role as a junior advisor you’ll:
• Handle, assess and support tax controversy and litigation cases for EY clients.
• Assist colleagues in research, and analysis
• Be a part of our client service teams advising clients on various matters
• Keep up to date with the latest tax developments and assist team members in developing thought leadership, identifying relevant matters for our clients and deliver that information to them in a comprehensive and comprehensible manner.
• Work with both existing and new clients to help build an exceptional client experience and relationships.

About you:
We’re looking for people with the following qualifications, experience and qualities:

-Law degree with strong academic background.
-Strong interest in tax controversy and litigation cases
-Demonstrate ability to transform complex tax concepts into everyday business language.
-Excellent written and verbal communication, presentation and technical writing skills both in Hungarian and English.
-Ambitious and driven individuals

What we offer:

-You’ll be part of the world’s leading professional services network
-Supportive and collaborative working environment.
-Exposure to a wide range of clients ensuring a varied workload.
-Exceptional training and developmental opportunities.
-Competitive salary and benefit package.