Ügyvéd

Budapesti ügyvédi irodánkba társasági jog és/vagy M&A jogterületen tapasztalattal rendelkező ügyvédet keresünk:

Szakterületek

Fúziók és felvásárlások Munkajog Társasági jog Versenyjog

Munkavégzés helye

1054 Budapest, Szabadság tér 7.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol-Középfok
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: Pályakezdő, vagy akár több év tapasztalattal rendelkező
  • Szakvizsga: Szükséges
  • Diploma minősítése: legalább cum laude

További elvárások

elhivatottság jó kommunikációs képesség

Előnyök

versenyképes jövedelem belvárosi iroda nemzetközi szakmai háttér szakmai fejlődés lehetősége

Feladatok

  • adminisztratív feladatok ellátása
  • ügyféltárgyalásokon való részvétel

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1054 Budapest, Szabadság tér 7.
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2020/09/28

Amit mi tudunk kínálni

Amit még érdemes tudnod

Feladatok:

  • tranzakciós dokumentációk készítése és tárgyalásában való aktív részvétel

Elvárások:

  • legalább cum laude minősítésű jogi diploma
  • gazdasági jog iránti érdeklődés
  • szakmai elhivatottság
  • jó kommunikációs készség
  • angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • nemzetközi ügyvédi irodában gazdasági jogi területén szerzett tapasztalat
  • külföldi egyetemi tanulmányok, szakmai gyakorlat
  • LL.M. fokozat

Amit kínálunk:

  • nemzetközi környezet: az irodánk tagja egy, a CEE régió vezető ügyvédi irodái által létrehozott networknek: www.nglsymbio.com
  • nagy jelentőségű hazai- és nemzetközi üzleti tranzakciókban való részvétel
  • kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • gyakorlati tapasztalatszerzés gazdasági jog területén
  • versenyképes fizetés