Ügyvéd

Hagyományos értékek - modern megközelítés?

Professzionális munkakörnyezet - harmonikus életvitel?

Nem lehetetlen, és ezt mi be is bizonyítjuk! Hogyan?

Többek között innovatív, haladó szemléletünknek is köszönhető, hogy a Kovács Réti Szegheő Ügyvédi Iroda közel 3 évtizede töretlen népszerűségnek örvend az ügyfelei körében, legyen szó akár nemzetközi kliensekről, akár a legjelentősebb hazai vállalatokról.
Emellett pedig kidolgoztunk egy ún. életpálya modellt is, amely alapján a tökéletes munkatársunkat látjuk a tehetséges joghallgatóban, a szakvizsgázott jogászban és a kisgyermekes édesanyában egyaránt.

Büszkék vagyunk rá, hogy a filozófiánkban megfogalmazott értékekben nem csupán hiszünk, hanem azok szerint élünk és dolgozunk is.

Adójog Gazdasági jog Ingatlanjog Környezetvédelmi jog Közbeszerzési jog Munkajog Pénzügyi jog Polgári nemperes eljárások Polgári peres eljárások Szellemi tulajdon (IP) Társasági jog Versenyjog

Munkavégzés helye

1121 Budapest, Zugligeti út 41.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő: 3 év, vagy annál több
  • Szakvizsga: Szükséges

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1121 Budapest, Zugligeti út 41.
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2021/09/13

Amit még érdemes tudnod

Amit nyújtunk:

  • Nemzetközi ügyfélkör;
  • Szakmai fejlődés lehetősége;
  • Karrierépítési lehetőség;
  • Dinamikus, fiatal csapat;
  • Kellemes munkakörnyezet;
  • Versenyképes jövedelem.

Amit kollégánktól elvárunk:

  • Gazdasági joggal foglalkozó ügyvédi irodában szerzett legalább 3 éves tapasztalat társasági jogi/ingatlanjogi/peres ügyek ellátása területén;
  • Az angol és/vagy a német nyelv felsőfokú szintű, illetve még egy nyelv legalább középszintű ismerete;
  • Projektvezetői tapasztalat (ügyvédjelöltek munkájának koordinációja és szakmai ellenőrzése);
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség;
  • Önálló munkavégzés, határozottság, döntési készség, precizitás.

Előnyt jelent

  • Versenyjog, szellemi alkotások joga, adójog területén szerzett tapasztalat;
  • Saját ügyfélkör.

  • Jelentkezés magyar és angol nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel az Arsboni Karrier felületén keresztül.

Képek az irodáról