Asszisztens / Jogi Asszisztens

Hagyományos értékek - modern megközelítés?

Professzionális munkakörnyezet - harmonikus életvitel?

Nem lehetetlen, és ezt mi be is bizonyítjuk! Hogyan?

Kidolgoztunk egy ún. életpálya modellt is: akár egyetemistáról, akár kismamáról, akár tapasztalt ügyvédről legyen szó, mindenkire teljesértékű csapattagként számítunk!

Büszkék vagyunk rá, hogy a filozófiánkban megfogalmazott értékekben nem csupán hiszünk, hanem azok szerint élünk és dolgozunk is.

Munkavégzés helye

1121 Budapest, Zugligeti út 41.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1121 Budapest, Zugligeti út 41.
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2022/04/27

Amit még érdemes tudnod

Elvárások:

  • Legalább 1 év jogi asszisztensi tapasztalat (cégeljárások, e-beadványok stb.);
  • Középszintű – elsősorban szóban alkalmazott - angol nyelvtudás;
  • Nyitottság az általános asszisztensi feladatok elvégzésére is (aktarendezés, nyilvántartások vezetése, közreműködés prezentációk készítésében, kisegítés adott esetben recepciós munkákban ideértve az ügyfelek kiszolgálását is stb.);
  • Jó kommunikációs készség;
  • Jó problémamegoldó készség;
  • Számítógépes programok megbízható ismerete;
  • Együttműködő, csapatjátékos természet (egy 4 fős asszisztensi csapat tagja leszel)

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes, megegyezés szerinti munkabér;
  • Családias, konstruktív, fiatalos munkahelyi légkör;
  • A munkaidő főszabály szerint 09:00-17:30-ig tart;
  • Modern munkahelyi környezet;
  • Csapatépítő programok, mint balatoni vitorlázások, tavaszi irodai kirándulás, karácsonyi vacsora és ajándékozás, emellett ad hoc jelleggel születésnapok, meccsnézések, fagyizások stb.

Képek az irodáról